Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Z Dinozaurami 9 gier

Atak dinozaura

Ocena gry

Dostałeś się w groźne ręce dinozaura! Musisz uciec przed nim, aby uniknąć zguby! Poruszasz się po planszy za pomocą strzałek. Postaraj się być jak najszybszy!


Gra Łazik online

Ocena gry

Łazik, to nowa maszyna, dzięki której możesz przeżyć wiele emocjonujących chwil. Siądź za jej sterami i pokonaj określoną trasę, na której mecie czeka na Ciebie groźny dinozaur. Pokonaj go, zanim on zniszczy Ciebie! Sterujesz strzałkami.


Gra Bimmin online

Ocena gry

Musisz pomóc Bimmin\'owi uciec przed strasznym dinozaurem, który grozi mu unicestwieniem! Po drodze zbieraj owoce i inne elementy, które dodadzą Ci punktów oraz zwiększą Twoją szybkość. Daj z siebie wszystko! Sterujesz strzałkami i spacją.


Pomoc dla małego dinozaurka

Ocena gry

W tej grze musisz pomóc malemu zagubionemu dinozaurowi. Aby to zrobić zbierzcie jak najwięcej liści, które są mu bardzo potrzebne do tego, aby ukończyć poszczególne etapy gry. Do dzieła!Gra Atak Dinozaura

Ocena gry

W Jurrasic Parku napadł Cię strasznie niebezpieczny dinozaur! Musisz przed nim uciec, bo inaczej Cię dopadnie i zgniesz! W nogi!!


Gra Uratuj dinozaury

Ocena gry

Postaraj się uratować dinozaury przed wyginięciem. Twoim zadaniem jest zbudowanie dla nich specjalnego schronu, a następnie umieszczenie je w nowym parku. Gdy tego dokonasz narysuj ogrodzenia wokół nich.Tylko w ten sposób dinozaury przetrwają. Pamiętaj, że mięsożerne zwierzę nie może przebywać razem z roślinożernym bo czeka ich zguba!


Uratuj dinozaury

Ocena gry

Przed Tobą mega ważna misja! Musisz uratować zagubionego Maiasaura i jego rodzinę. Daj z siebie wszystko, na szali jest życie wielu zwierząt!


Niesamowite przygody

Ocena gry

W grze sterujesz głównym bohaterem oraz jego najlepszym przyjacielem dinozaurem. Klawisze W,A,S,D, to klawisze kontroli ruchu chłopca, za pomocą myszki steruj dinozaurem. Przejdź jak najwięcej etapów gry!


Romans dinozaurów

Ocena gry

W grze jesteś młodym dinozaurem i musisz oczarować jak najwięcej pozostałych dinozaurów znajdujących się wokół Ciebie. Robisz to za pomocą myszki. Do dzieła!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z Dinozaurami
 • Gra Łazik online

  Gra Łazik online

  Oglądana: 1637 ocena: 0.00

 • Pomoc dla małego dinozaurka

  Pomoc dla małego dinozaurka

  Oglądana: 1605 ocena: 0.00

 • Atak dinozaura

  Atak dinozaura

  Oglądana: 1541 ocena: 0.00

 • Gra Uratuj dinozaury

  Gra Uratuj dinozaury

  Oglądana: 1525 ocena: 0.00

 • Gra Bimmin online

  Gra Bimmin online

  Oglądana: 1272 ocena: 0.00

Reklama

cookie