Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Wrestling 7 gier

Armwrestling

Ocena gry

Gra Armwrestling czyli tak zwane siłowanie się na rękę w tej grze na Ciebie czeka. Wybieramy zawodnika i próbujemy go pokonać w siłowaniu się na rękę. Musimy podążać za zielonymi strzałkami myszką i gdy pasek pojawi się pośrodku nich klikamy przycisk myszki.


Nacho Wrestling

Ocena gry

Nowa gra Nacho Wrestling w wersji online w której będziemy walczyć wybranym przez nas zawodnikiem i za wygrane walki podnosić jego umiejętności zarówno w ataku jak i też w obronie. Walczymy: strzałki - poruszamy się oraz Z, X i Spacja.


Gra wrestling na 2 osoby

Ocena gry

Mamy możliwość zagrać w grę Wrestling na dwie osoby lub sami z komputerem stoczyć taki pojedynek. Gracz 1: strzałki oraz I,O,P. Gracz 2: W,A,S,D oraz 1,2,3. Wybieramy zawodników jakimi walczymy z przeciwnikami na ringu.


Gra GWA Wrestling online

Ocena gry

Na początku tych zawodów wybieramy jednego z dwóch dostępnych wrestlerów którymi będziemy mieli możliwość walki na ringu. Mają oni różne chwyty, klikamy myszką na jedne z nich i patrzymy co robi zawodnik. Postaraj się wygrać jak najwięcej rund w tej grze. Gracie myszką.Gra zawody sumo

Ocena gry

Przeniesiemy się do Japonii gdzie będą toczyć się walki w sumo. Jest to cały turniej który składa się z kilkudziesięciu walk. Postaraj się wypchnąć zawodnika poza koło na jakim się on znajduje. Do tego wykorzystujemy numeryczne strzałki oraz Spację o odpychania.


Nietypowy wrestling

Ocena gry

Weźmiemy udział w nietypowy zawodach wrestlingowych. Zmierz się z różnymi rywalami jacy trafią na Ciebie. Postaraj się pokonać i wyeliminować ich wszystkich. Do pomocy mamy strzałki oraz numeryczne klawisze do zadawania różnych ciosów w tej gierce online.


Zawody Sumo

Ocena gry

Są to niecodzienne zawody sumo w jakich będziemy mieli okazję zabrać udział. Musimy na boisku piłkarskim trafiać w rywala który już na nas czeka. Jeżeli się to Tobie uda to dostajesz odpowiednią gratyfikację punktową.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Wrestling
 • Gra wrestling na 2 osoby

  Gra wrestling na 2 osoby

  Oglądana: 1190 ocena: 0.00

 • Nacho Wrestling

  Nacho Wrestling

  Oglądana: 982 ocena: 0.00

 • Armwrestling

  Armwrestling

  Oglądana: 908 ocena: 0.00

 • Gra GWA Wrestling online

  Gra GWA Wrestling online

  Oglądana: 878 ocena: 0.00

 • Gra zawody sumo

  Gra zawody sumo

  Oglądana: 877 ocena: 0.00

Reklama

cookie