Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Wojskowe 11 gier

Bitwa 1942

Ocena gry

Jeżeli jesteś zwolennikiem gier strategicznych, to sprawdź się w tej gierce. Rozmieść stanowiska strzeleckie, tak, aby rozprawić się z nadciągającymi wrogimi armiami. Gra sterowana za pomocą myszki. Nie pozwól także na to, aby wróg przedostał się na Twoje terytorium!


Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Gra Misja na Pustyni

Ocena gry

Akcja gry przeniesie Cię na pełną niebezpieczeństw pustynię. Twoim zadaniem będzie obrona terytorium przed wrogiem. Po każdym kolejnym minionym wtapie masz możliwość zdobycia jeszcze lepszego uzbrojenia. Sterowanie: mysza, R, Q/E, 1-7, spacja, M, X, P. Daj z siebie wszystko. Inni liczą na Ciebie!


Obrona ataku wroga

Ocena gry

Sprawdź, czy nadajesz się na dowódcę wojskowego. Musisz rozmieścić swoje jednostki obronne oraz żołnierzy tak, aby obronić atak wroga. Sterujesz myszką. Pomysl chwilę, każdy ruch musi byc poprawny i zaowocować!Kierowca w armii

Ocena gry

W tej grze jako żołnierz zajmujesz się kierowaniem opancerzonego samochodu. Musisz dotrzeć nim do celu. Po drodze na trasie spotkasz wielu przeciwników, musisz ich wszystkich pokonać! Zniszcz wroga!


Uratuj swoją armię

Ocena gry

Twoja armia znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie! Przenieś ich w spokojne miejsce i zadbaj o ich życie i zdrowie. Grasz myszką.


Ucieczka z pola bitwy

Ocena gry

Jesteś w samym centrum wojny! Twojemu życiu zagraża niebezpieczeństwo! Musisz jak najszybciej uciec z tego miejsca. Wsiądź do samochodu i pokonaj wyznaczoną trasę. Gdy dotrzesz do celu będziesz bezpieczny!


Wojskowy kierowca na wojnie

Ocena gry

Właśnie wstąpiłeś do armii i pełnisz rolę kierowcy wojskowego pojazdu. Przed Tobą pierwsze ważne wyzwanie wojenne. Aby osiągnąć cel będziesz musiał pokonać wyznaczoną trasę, a po drodze zniszczyć wszystkich napotkanych wrogów. Poruszasz się klawiszami WASD i spacją.


Bitwa na wielkiej woljnie

Ocena gry

Przenieś się w świat niebezpiecznych wojen. Zdecyduj po której stronie chcesz walczyć, następnie pokonaj swoich wrogów strzelając w nich granatami. Sterujesz myszką.


Żołnierska Stylizacja

Ocena gry

Przed Tobą wazne zadanie. Musisz pomóc pani żołnierz założyć coś pięknego na wieczorną imprezę. Zadbaj o każdy szczegół jej wystroju!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Wojskowe
 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1453 ocena: 0.00

 • Żołnierskie walki

  Żołnierskie walki

  Oglądana: 1326 ocena: 0.00

 • Gra Misja na Pustyni

  Gra Misja na Pustyni

  Oglądana: 1182 ocena: 0.00

 • Obrona ataku wroga

  Obrona ataku wroga

  Oglądana: 1153 ocena: 0.00

 • Kierowca w armii

  Kierowca w armii

  Oglądana: 969 ocena: 0.00

Reklama

cookie