Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Strzelanie Z Łuku

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w kobietę , która strzela z łuku . Postaraj się zrobić to jak najlepiej . Strzelaj w sam środek . Jak to zwykle liczą się bardzo punkty . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Snajper

Ocena gry

W tej grze mamy do Zastrzelenia najmniej widoczne Kameleony . Poprzez ich umiejętność dopasowania sie do otoczenia ciężko je namieżyć lecz już gdy nam się to uda wystarczy oddać celny strzał . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Muchomorowa armata

Ocena gry

Z tego działa strzelasz muchomorami! Postaraj się tak nimi pokierować, aby jak najwięcej muchomorów znalazło się koło siebie. W ten sposób uda Ci się zdobyć jak największą ilość punktów!


Super Bohater i jego działo

Ocena gry

Z tego działa wystrzelisz prawdziwego superbohatera! Twoim zadaniem jest kierowanie nim tak, aby zdobyć jak największą ilość punktów!Stare Działo

Ocena gry

Jeżeli lubisz retro klimaty, to na pewno odnajdziesz się w tej grze. Przed Tobą stara już gra,w której będziesz musiał wystrzelić działo w taki sposób, żeby zniszczyć wszystko, co zostało ku temu przeznaczone zgodnie ze wskazówkami, które dostaniesz w grze. powodzenia!


Misje Snajperskie Foxy

Ocena gry

Razem z Foxy weź udział w snajperskiej przygodzie. Postaraj się wykonać wszystkie zlecone jej misje. Sterowanie: myszka, spacja.


Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Podryw na plaży

Ocena gry

W tej grze musisz poderwać opalającą się dziewczynę. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Nie poddawaj się nawet jeżeli dziewczyna zmieni swoje miejsce położenia! Nie daj za wygraną!


Wrogowie? Cel Pal!

Ocena gry

W grze jesteś posiadaczem wielkiej katapulty i przetrzymujesz wrogów w niewoli. Twoim zadaniem jest wystrzelić ich wszystkich z armaty.


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1715 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1434 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1391 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1309 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 1152 ocena: 0.00

Reklama

cookie