Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Walki 18 gier

Misje Snajperskie Foxy

Ocena gry

Razem z Foxy weź udział w snajperskiej przygodzie. Postaraj się wykonać wszystkie zlecone jej misje. Sterowanie: myszka, spacja.


Taylor i jej statuetka

Ocena gry

W grze wcielasz się w najlepszą piosenkarkę, jaką jest Taylor., Otrzymała ona statuetkę dla najlepszych, którą chce jej odebrać Kanye. Nie możesz do tego dopuścić! Strzeż nagrody jak oka w głowie! Sterujesz strzałką i spacją.


Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


15-sekundowa misja

Ocena gry

Przed Tobą 15 ważnych sekund! W ciągu tego czasu musisz uderzać w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Za każde trafienie otrzymujesz punkty. Musisz ich zdobyć jak najwięcej!Papier - nożyczki- kamień

Ocena gry

Weź udział w turnieju gry papier, nożyczki, kamień! Uważaj, bo czeka Cię lekko urozmaicona wersja tej gry. Stawka jest bardzo poważna - kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! Ocal swoje życie, uniknij śmierci!


Pucca ucieka przed wrogami

Ocena gry

W tej grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Zniszcz swoich wrogów, nie daj się im zwyciężyć!


Pies czy kot?

Ocena gry

W grze wybierasz, czy chcesz być psem, czy kotem. Następnie musisz pokonać swojego rywala. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i postaraj się zniszczyć przeciwnika tak, aby miał on jak najwięcej obrażeń!


Pojedynek Aniołów i Demonów

Ocena gry

Przed Tobą pojedynek bardzo przypominający kultowe Wormsy, ale tym razem do walki staną Anioły i demony. Sterowanie: strzałki, myszka.


CC i wodny pojedynek

Ocena gry

Super zabawa dla wszystkich, którzy kochają wodne walki i bohaterów CC. W grze dysponujesz pistoletem na wodę i tym podobną bronią. Musisz dać z siebie wszystko, żeby zniszczyć przeciwnika! Nie pozwól, żeby to on zniszczył Ciebie!


Szaman

Ocena gry

I Ty możesz zostac kolejnym szamanem i pokazać, że jestes najlepszy ze wszystkich! Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Możliwy turniej na dwóch graczy. Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Walki
 • Misje Snajperskie Foxy

  Misje Snajperskie Foxy

  Oglądana: 4635 ocena: 10.00

 • 15-sekundowa misja

  15-sekundowa misja

  Oglądana: 1899 ocena: 0.00

 • Żarty z workami z wodą

  Żarty z workami z wodą

  Oglądana: 1512 ocena: 0.00

 • Taylor i jej statuetka

  Taylor i jej statuetka

  Oglądana: 1355 ocena: 0.00

 • Pies czy kot?

  Pies czy kot?

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00

Reklama

cookie