Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe darmowe gry dla dzieci online W hokeja 6 gier

Air Hockey: gra online

Ocena gry

Gra na tak stole na którym będziemy grać, nazywa się air hockey, dzięki powietrzu które wydobywa się ze stołu w którym są dziurki nasz krążek będzie poruszał się z bardzo dużą szybkością co zapewni nam frajdę z tej gry. Gracie myszką.


Trener hokejowy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać trenera hokejowego. Na początku gry wybierz drużynę i doprowadź ją do zwycięstwa. Sterujesz myszką.


Mecz w hokeja: bramkarz

Ocena gry

Jednym z najtrudniejszych pozycji w hokeju jest gra na pozycji bramkarza. Zagraj w te grę i sprawdź, czy nadajesz się do tej roli! Sterujesz za pomocą strzałek.


Rzuty karne w hokeju

Ocena gry

Zostań królem strzelców tego turnieju! Twoim zadaniem jest strzelenie jak największej ilosci bramek. pamiętaj, ze bramkarz jest bardzo sprytny i potrafi złapać nawet najtrudniejsze rzuty. Mimo to postaraj się go przechytrzyć! Musisz z odpowiednią siłą uderzyć krążek aby trafił w światło bramki. Powodzenia!Hokej na lodzie online

Ocena gry

Przed Tobą bardzo ważne rozgrywki w hokeja. Na początku gry wybierasz poziom, na jakim potrafisz grać w hokeja,a póżniej czekają Cię niesamowite emocje związane z grą. Połącz swoje siły razem z drużyną i postarajcie się, żeby gra wyszła wam jak najlepiej. W grze używamy strzałek i podań: N i S. Pamiętaj- wygrywa najlepszy!


Mistrzostwa hokejowe

Ocena gry

Jeżeli interesujesz się hokejem nie możesz nie spróbować swoich sił w tej grze! Wybierz drużynę, którą chcesz reprezentować w dzisiejszych rozgrywkach, a następnie zmierz się w turnieju! Myszką kontrolujesz siłę strzału krążka i kierunek strzału. Zdobądź tytuł mistrza turnieju!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • W hokeja
 • Air Hockey: gra online

  Air Hockey: gra online

  Oglądana: 723 ocena: 0.00

 • Hokej na lodzie online

  Hokej na lodzie online

  Oglądana: 686 ocena: 0.00

 • Rzuty karne w hokeju

  Rzuty karne w hokeju

  Oglądana: 656 ocena: 0.00

 • Mecz w hokeja: bramkarz

  Mecz w hokeja: bramkarz

  Oglądana: 643 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa hokejowe

  Mistrzostwa hokejowe

  Oglądana: 615 ocena: 0.00

Reklama

cookie