Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Ufo 8 gier

Kosmita

Ocena gry

Ten Mały Kosmita nie może odnaleźć drogi na zewnątrz jaskini. Musisz mu pomóc! Wejdź do gry, daj się wciągnąć w przygodę i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Łapanie owiec

Ocena gry

Jesteś pilotem niezidentyfikowanego obiektu latającego.Musisz sprowadzić na swoją planetę jak najwięcej białych owiec. Uważaj, nie zabieraj na pokład czarnych. Sterujesz strzałkami i spacją.


Wielka Akcja strzelania w UFO

Ocena gry

Na pewno polubisz tę grę i będziesz do niej chętnie wracał. Twoim zadaniem jest zestrzelenie minimum 4 obiektów latających, które są takiego samego koloru. Sterujesz myszką, strzałkami i klawiszem spacebar. Daj z siebie wszystko!


Niebezpieczny atak obcych

Ocena gry

Uwaga! Ziemia jest w niebezpieczeństwie! Grozi jej atak UFO! Musisz pomóc uratować się wszystkim mieszkańcom planety! strzelaj w UFO, pokonaj ich. Uratuj Ziemię! Tylko Ty możesz tego dokonać!Wyścigi Statków Kosmicznych online

Ocena gry

W tej grze jako pilot statku kosmicznego musisz doprowadzić swój pojazd do zwycięstwa. Zostaw swoich rywali w tyle i postaraj się dotrzeć do mety jako nr 1! Powodzenia!


Za sterami UFO

Ocena gry

Statek kosmiczny nie jest wcale łatwym pojazdem. Sprawdź, czy dałbys sobie radę ze sterowaniem nim. Pokonaj określoną trasę i postaraj się dotrzeć do celu gry. Po drodze strącaj stożki, za które otrzymasz dodatkowe punkty. Uważaj na wszelkie pułapki i przeszkody! Powodzenia!


Statek Kosmiczny

Ocena gry

Spróbuj swoich sił jako pilot statku kosmicznego! Postaraj się uruchomić pojazd i pokonać nim jak najdłuższą trasę! Powodzenia!


Kamerzysta: nagrywanie UFO

Ocena gry

Jeżeli uda CI się nakręcić film o UFO, to będziesz najsławniejszym kamerzystą na świecie! To Twoja szansa. Od zawsze marzyłeś o tym, aby być sławnym i zarabiać duże pieniądze. Musisz nagrać filmik przedstawiający UFO i pokazać go światu. Nie trać ani chwili! Czas, start!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ufo
 • Kosmita

  Kosmita

  Oglądana: 7507 ocena: 0.00

 • Łapanie owiec

  Łapanie owiec

  Oglądana: 768 ocena: 0.00

 • Kamerzysta: nagrywanie UFO

  Kamerzysta: nagrywanie UFO

  Oglądana: 719 ocena: 0.00

 • Wielka Akcja strzelania w UFO

  Wielka Akcja strzelania w UFO

  Oglądana: 597 ocena: 0.00

 • Niebezpieczny atak obcych

  Niebezpieczny atak obcych

  Oglądana: 583 ocena: 0.00

Reklama

cookie