Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Transport 10 gier

Transportowanie ładunku Truck

Ocena gry

Przed Tobą ważna misja. Musisz przetransportować dany ładunek bezpiecznie we wskazane miejsce. Na swojej drodze spotkasz różne przeszkody i nierówności. Musisz być więc ostrożny. postępuj tak, aby towar w całości dotarł na miejsce.


Transport w Zoo

Ocena gry

W grze zajmujesz się transportem ładunku w Zoo. Bądź uważny, bo twoja trasa jest niebezpieczna i pełna przeszkód.


Kierowanie ambulansem

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postać pracownika szpitala, a dokładniej kierowcę karetki. Musisz się nią sprawnie poruszać po mieście, aby dotrzeć do chorych w odpowiednim czasie. Postaraj się robić to jak najszybciej! Sterowanie strzałkami oraz Spacja - autopilot. Gra w języku polskim.


Kierowca ambulansu

Ocena gry

Jesteś kierowcą ambulansu. Nie zapominaj, że to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Dojedź do celu gry jak najszybciej! Każda sekunda jest na wagę złota! Sterowanie klawiszami: W,A,S,D.Ekstremalny ambulans

Ocena gry

W niezwykle trudnych warunkach zwykły ambulans rzadko kiedy radzi sobie i dojeżdża do pacjenta na czas. W tej grze siądziesz za kierownicą ambulansu terenowego. Pokonaj określoną trasę i jak najszybciej dotrzyj do celu. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Kierowca tiru

Ocena gry

Ten tir musi przewieź naprawdę ważny towar. Jest to tym trudniejsze, że droga jest naprawdę wyboista. Bądź czujny! Sterowanie za pomocą strzałek, spacji oraz klawisza Z.


Lotopolis City Taxi online

Ocena gry

Sprawdź się jako taksówkarz! Uważaj, nie będzie to jednak tak proste zadanie, jak może Ci się wydawać. Podczas kolejnych plansz napotkasz określone wskazówki i zadania, które będziesz musiał wykonac. Daj z siebie wszystko!


Egzamin na dobrego taksówkarza

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać przyszłego taksówkarza. Ten, aby móc pełnić swój zawód musi najpierw zdać egzamin na profesjonalistę. Sprawdź swoich sił, zdaj egzamin i stań się mistrzem w swej profesji!


Sims: taxi online

Ocena gry

Ta gra to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają gry z serii Simsy. Wciel się w role bohatera gry, zostań taksówkarzem i wykonuj poszczególne zadania. Sterowanie: strzałki, spacja, R, H.


Taksówkarz

Ocena gry

Dobry taksówkarz zna swoje miasto jak własną kieszeń i w mig potrafi rozwieźć swoich klientów w miejsca, do których chcą dojechać! Pokaż, że jesteś prawdziwym profesjonalistą! Sterowanie strzałki, spacja, klawisz R.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Transport
 • Kierowanie ambulansem

  Kierowanie ambulansem

  Oglądana: 1868 ocena: 0.00

 • Ekstremalny ambulans

  Ekstremalny ambulans

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

 • Kierowca ambulansu

  Kierowca ambulansu

  Oglądana: 1269 ocena: 0.00

 • Egzamin na dobrego taksówkarza

  Egzamin na dobrego taksówkarza

  Oglądana: 1157 ocena: 0.00

 • Transport w Zoo

  Transport w Zoo

  Oglądana: 1095 ocena: 0.00

Reklama

cookie