Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Transformers 19 gier

Transformer na pustyni

Ocena gry

Nasz bohater postanowił pojechać na pustynie gdzie będzie wykonywał wiele zadań. Musimy przewozić ładunki z miejsca a do miejsca b. Zrób to jak najszybciej. Powodzenia!


Zbieranie monet i literek

Ocena gry

To typowa platformówka w której chodzimy po planszy i zbieramy monety i literki. Musimy zebrać ich jak najwięcej by być najlepszy. Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


Polowanie na Deceptikony

Ocena gry

Polowanie na Deceptikony takie zadanie czeka nas w tej grze. W czasie gry zapoznamy się z instrukcją i zadaniami. Sterowanie za pomocą strzałek, spacją zamieniasz się w automat.


Układanka Transformers

Ocena gry

Lubisz układać puzzle?? to możesz teraz to uczynić. Będziemy grać myszką którą przesuwamy elementy w odpowiednie miejsce. Zrób to jak najszybciej.Zemsta upadłych

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę musimy wybrać postać którą będziemy grać dalej. Chodzimy po planszy i zbieramy punty. Należy zebrać ich jak najwięcej by być najlepszy. Powodzenia!


Obrona bazy

Ocena gry

Czeka na nas bardzo trudne zadanie. Musimy bronic bazy która jest bardzo oblegana prze przeciwników. Należy strzelać z działa we wszystko co się rusza.


Pokoloruj robota

Ocena gry

Ten robot wygląda bardzo tragicznie ponieważ nie jest pokolorowany. Obok znajduje się paleta barw które należy wykorzystać w tym celu. Do dzieła!


Układnie puzzli

Ocena gry

Układnie puzzli to zadanie właśnie czeka nas w tej grze. musimy ułożyć obrazek by zobaczyć co przedstawia. Mogę tylko powiedzieć że jest to postać z Transformers.


Misja Transformers

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę musimy troszeczkę poczekać by się załadowała. Gdy już się włączy musimy poczytać instrukcję jak sterować robotem. W grze będziemy walczyć z przeciwnikami.


Wojna Transformers

Ocena gry

Na początku gry należy wybrać postać którą będziemy sterować. Musimy walczyć z przeciwnikami którzy są bardzo niebezpieczni. Poruszamy się W,A,D,Z , C - zmieniamy się w pojazd z robota i na odwrót. Myszką strzelamy do wroga.


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Transformers
 • Gra przygodowa: Transformers online

  Gra przygodowa: Transformers online

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Transformers przygoda

  Transformers przygoda

  Oglądana: 1100 ocena: 0.00

 • Gra Transformers: przygoda na pustyni

  Gra Transformers: przygoda na pustyni

  Oglądana: 1086 ocena: 0.00

 • Gra Transformers: Zemsta upadłych

  Gra Transformers: Zemsta upadłych

  Oglądana: 1052 ocena: 0.00

 • Puzzle Transformers

  Puzzle Transformers

  Oglądana: 824 ocena: 0.00

Reklama

cookie