Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Tramwaje 7 gier

Jazda w zatłoczonym metrze

Ocena gry

Nie każdy lubi jeździć metrem, w którym panuje ogromny zaduch. Musisz się pozbyć kilku swoich współpasażerów, żeby mieć miejsce dla siebie!


Układanka puzzle

Ocena gry

Na ekranie widzisz rozrzucone elementy puzzli, które musisz ułożyć tak, aby wyszedł Ci obrazek przedstawiający pewien pojazd. Jak ułożysz, to dowiesz się dokładnie co to za maszyna!


Kierowca lokomotywy

Ocena gry

Prowadzisz lokomotywę załadowaną towarem. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy. Pamiętaj, abyś po drodze nie zgubił nic z towaru. Gotowy do wyzwania?


Budowa torów

Ocena gry

Ten tramwaj chciałby wreszcie ruszyć ze stacji! Niestety, jego droga nie jest jeszcze gotowa. Twoim zadaniem jest ułożenie trasy, po której będzie mógł poruszać się tramwaj, tak aby pojazd dotarł bezpiecznie do celu. Sterowanie myszką. Powodzenia1Gra Dowódca stacji kolejowe online

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem będzie doprowadzenie do tego, aby lokomotywa pojechała właściwym torem i zatrzymała się na stacji kolejowej. Musisz być przy tym niezwykle uważny, dopilnuj, aby nie doprowadzić do kolizji pociągów. Sterujesz myszką.


Konduktor online

Ocena gry

Ten pociąg musi dojechać w określone miejsce. Będzie to możliwe jedynie wtedy, gdy to ty pokierujesz ruchem! Za pomocą strzałek doprowadź pociąg do celu!


Pociąg wehikuł czasu

Ocena gry

Przed Tobą naprawdę niesamowita przygoda, w której przeniesiesz się w ... przyszłość. I to za pomocą pociągu! Twoim zadaniem jest rozpędzenie pojazdu. Co jakiś czas musisz zerkać na parametry, aby pociąg nie rozgrzał się za bardzo, gdyż może wybuchnąć! Podejmiesz się tego niełatwego wyzwania?


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Tramwaje
 • Konduktor online

  Konduktor online

  Oglądana: 2156 ocena: 0.00

 • Układanka puzzle

  Układanka puzzle

  Oglądana: 1718 ocena: 0.00

 • Pociąg wehikuł czasu

  Pociąg wehikuł czasu

  Oglądana: 1630 ocena: 0.00

 • Budowa torów

  Budowa torów

  Oglądana: 1559 ocena: 0.00

 • Jazda w zatłoczonym metrze

  Jazda w zatłoczonym metrze

  Oglądana: 1545 ocena: 10.00

Reklama

cookie