Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Tom i Jerry 12 gier

Zabawa w kręgle z Tomem i Jerrym

Ocena gry

Przenieś się dzięki tej grze do kręgielni. Musimy zagrać spotkanie z Tomem i Jerrym. Należy je wygrać by pokazać im kto tu rządzi. Zapraszam do dobrej zabawy.


Naszkicuj myszkę

Ocena gry

Myszka z kultowej bajki Tom i Jerry na rym obrazku wygląda jak by nie miała ciała. Należy ją naszkicować. Musimy robić to zgodnie z cyframi, rosnąco. Do dzieła!


Przygody Toma i Jerry\'ego na nartach wodnych

Ocena gry

Narty wodne to zawód tylko dla odważnych. Sprawdź, czy wykazujesz umiejętności związane z tym sportem. W grze wcielisz się w postać Toma z kultowej kreskówki Tom i Jerry. Musisz pokonać określona trasę wykonując przy tym rozmaite triki. Sterujemy: strzałki, Z,X,C - wykonujemy triki.


Takie same?

Ocena gry

Pozornie oba rysunki, które widzisz na planszy są identyczne. To tylko złudzenie. Znajdź wszystkie szczegóły, którymi różnią się obrazki!Przygody Toma i Jerry\'ego

Ocena gry

Jerry od lat jest ścigany przez swojego odwiecznego wroga- Toma. Tym razem Tom chce mu uniemożliwić dotarcie z serem do wyznaczonego miejsca. Pomóż Jerremu przejść przez całą trasę tak, aby nie zostać schwytanym przez Toma!


Gra układanka z Tommem i Jerry\'m

Ocena gry

Z rozsypanych na planszy elementów postaraj się ułożyć obrazek przedstawiający bohaterów kreskówki Tom i Jerry. Powodzenia!


Wyprawa Jerrząego po ser

Ocena gry

Jerry uwielbia ser, to jego ulubiony przysmak! Pomóż małej myszce dotrzeć do celu gry zbierając po drodze wszystkie serowe smakołyki! Aby to zrobić rozłóż na tablicy strzałki, czerwonym przyciskiem możesz zresetować swoje kroki.


Tom i Jerry: Układanka liczbowa

Ocena gry

Przed Tobą ciekawe zadanie, którego na pewno nie wszyscy mogą się podjąć. Pokaż, że Tobie nie są straszne takie wyzwania! Połącz rozrzucone na tablicy liczby od 1 do 24 w odpowiedniej kolejności tak, aby wyjdzie Ci piękny obrazek! Używaj do tego celu myszki. Powodzenia!


Kolorowanka Tom i Jerry

Ocena gry

Przed Tobą rysunek przedstawiający świat Tomma i Jerrego. Niestety nie jest on pokolorowany. Przywróć barwy światu bohaterom kreskówki i pokoloruj rysunek najlepiej jak potrafisz!


Kręgle z Tomem i Jerry\'m

Ocena gry

Wybierz się na turniej kręgli ze swoimi ulubionymi bohaterami kreskówek, czyli Tommem i Jerry. Wciel się w role jednego z nich i zdobądź tytuł mistrza kręgli!


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

kreskowki

Popularne gry

 • Tom i Jerry
 • Tom i Jerry: Układanka liczbowa

  Tom i Jerry: Układanka liczbowa

  Oglądana: 1362 ocena: 0.00

 • Zabawa z Tomem i Jerrym

  Zabawa z Tomem i Jerrym

  Oglądana: 1083 ocena: 0.00

 • Kręgle z Tomem i Jerry\'m

  Kręgle z Tomem i Jerry\'m

  Oglądana: 1072 ocena: 0.00

 • Naszkicuj myszkę

  Naszkicuj myszkę

  Oglądana: 1018 ocena: 0.00

 • Takie same?

  Takie same?

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

Reklama

cookie