Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Tiry 10 gier

Przewieź Sprzęt grający

Ocena gry

Jako kierowca tira musisz się nauczyć ekonomicznie zarządzać miejsce na jego naczepie. Postaraj się załadować na pakę jak najwięcej sprzętu grającego!


Tir Scania

Ocena gry

Jesteś kierowcą tira marki Scania. twoim zadaniem jest dołączenie do kabiny naczepy i zawiezienie całego towaru we właściwe miejsce.


Gra Kierowca tira

Ocena gry

W grze kierujesz wielkim tirem z naczepą pełną towaru. Musisz być bardzo ostrożny, aby dowieźć towar w całości do końca trasy. Po drodze będziesz wykonywał różne zadanie. Sterujemy strzałkami oraz używamy Spacji jaki hamulca ręcznego. Bądź czujny i czytaj dodatkowe instrukcje, które otrzymasz w trakcie gry!


Gra Kierowca tira

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą tira. Twoim zadaniem jest przewiezienie towaru do końca trasy. Musisz być ostrożny i dowieźć cały ładunek w stanie nienaruszonym.Ice Road Trucker 2

Ocena gry

Zmierz się z lodem i mrozem, jedź w super ekstremalnych warunkach, i nie poddaj się tylko dojedź do końca. Tylko odważni dadzą radę.


Transport Diamentów

Ocena gry

Twoim zadaniem jest praca jako transporter w kopalni diamentów. Twój ładunek jest niezwykle cenny dlatego nie możesz go zgubić.


Wywrotka

Ocena gry

Chciałeś kiedyś przejechać się wywrotką? Teraz masz okazję, zagraj w tę grę. Musisz załadować towar, dojechać do celu, i rozładować.


Ciężarówka

Ocena gry

jako kierowca Ciężarówki twoim zadaniem jest wywiezienie załadowanego pojazdu i rozładowanie go. Uważaj na przyczepę, musisz nią dobrze manewrować.


Kieruj ciężarówką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka w której wcielamy się w kierowce Tira i pracujemy w transporcie. Musimy dowozić towar na miejsce, tam gdzie każą nam przełożeni.


Przewieź ładunek

Ocena gry

Obowiązkowa gra dla każdego fana samochodów ciężarowych. Musisz przewieźć ładunek do celu tak żeby Ci nic nie wypadło. Powodzenia.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Tiry
 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 3087 ocena: 0.00

 • Tir Scania

  Tir Scania

  Oglądana: 2420 ocena: 0.00

 • Gra Kierowca tira

  Gra Kierowca tira

  Oglądana: 2128 ocena: 0.00

 • Gra Kierowca tira

  Gra Kierowca tira

  Oglądana: 1872 ocena: 0.00

 • Przewieź Sprzęt grający

  Przewieź Sprzęt grający

  Oglądana: 1707 ocena: 0.00

Reklama

cookie