Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Terenowe 12 gier

Odnajdź przedmioty

Ocena gry

Za zadanie w tej grze mas odnalezienie zaginionych przedmiotów . Musisz odnaleźć wszystkie . Pewnym ułatwieniem jest przycisk na górze który ukaże przedmiot , ale jest on raz na jakiś czas . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Stylizacja podróżniczki

Ocena gry

Ta turystka uwielbia podróżować. Zastanawia się, co tym razem może na siebie założyć. Pomóż jej skompletować udaną stylizację.


Kierowca wojskowego samochodu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kierowcy wojskowego samochodu. Znajdujesz się na wojnie. Musisz pokonać swoich rywali. Sterowanie za pomocą klawiszy: W,A,S,D i spacja.


Emocjonująca przejażdżka

Ocena gry

W grze będziesz miał za zadanie pokonać określoną trasę samochodem. Uważaj, bo ta przejażdżka jest naprawdę niebezpieczna! Postaraj się jak najszybciej dojechać cało do celu!Remont jeepa

Ocena gry

Masz przed sobą jeepa, który wymaga lekkiego doszlifowania. Zadbaj o jego wygląd, podrasuj go trochę i spraw, żeby jeep od nowa ożył!


Wyprawa Lwa jeepem przez safari

Ocena gry

Przed tym Lwem ważne zadanie. Musi dojechać do celu trasy. Porusza się jeepem. Po drodze czekają na niego różne przeszkody. Pomóz mu dotrzeć do mety w


Gra Offroad Madness

Ocena gry

Siądź za sterami wielkich ciężkich i niebezpiecznych maszyn. Poruszaj się po nieznanych Ci wczesniej terenach i postaraj się pokonać wszystkie trasy i wszystkie etapy gry. Strzałki -sterowanie, Spacja - Nitro. Powodzenia!


Niebezpieczna misja na pustyni

Ocena gry

Przenieś się na pustynię, która kryje w sobie wiele niebezpieczeństw. Twoim zadaniem jest wykonanie poszczególnych misji i zdobycie jak najwięcej punktów. Kierujesz za pomocą strzałek, klawisz Z - turbo, triki 1-7.


Ekstremalna przygoda na MotoCross\'ie

Ocena gry

Przed Tobą ekstremalna przygoda! jeżeli lubisz crossy, to musisz koniecznie zagrać w tę grę! Zostajesz zrzucony z helikoptera na ośnieżony stok i tu zaczyna się Twoja przygoda. Udowodnij wszystkim, że potrafisz sobie poradzić nawet w tak niebezpiecznych warunkach!


Zawody Mini Monster Truck

Ocena gry

Spróbuj swoich sił na zawodach Mini Monster Truck! Wciel się w postać kierowcy pojazdu i postaraj się pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na Twojej drodze!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Terenowe
 • Monster Truck Demolka

  Monster Truck Demolka

  Oglądana: 1537 ocena: 0.00

 • Remont jeepa

  Remont jeepa

  Oglądana: 1265 ocena: 0.00

 • Emocjonująca przejażdżka

  Emocjonująca przejażdżka

  Oglądana: 968 ocena: 0.00

 • Gra Offroad Madness

  Gra Offroad Madness

  Oglądana: 962 ocena: 0.00

 • Zawody Mini Monster Truck

  Zawody Mini Monster Truck

  Oglądana: 959 ocena: 0.00

Reklama

cookie