Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Taxi 10 gier

Taxówkarz

Ocena gry

Kolejna gra z serii taxówkarz. Twoim zadaniem jest rozwożenie pasażerów we wskazane miejsce. Jako profesjonalista musisz postarać się to robić sprawnie i jak najszybciej. Sterowanie: strzalki, spacja oraz klaiwsze R, H.


Taxi motorówka

Ocena gry

Taxi motorówka nie jest jeszcze popularną formą transportu, ale w tej grze możesz to zmienić. Zasiądź za sterami motorówki i rozwieź swoich pasażerów we właściwe miejsca. Pomocna okaże Ci się mapa.


Taksówka w Amsterdamie

Ocena gry

Pracujemy w korporacji taksówek w której to będziemy zarabiali określone pieniądze w zamian za wykonywane kursy. Im szybciej zawieziemy pasażera we wskazane miejsce, tym większą ilość gotówki zarobki, co pozwoli nam przejść do kolejnej planszy.


Taxi w Lotopolis City

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych taksówkarzy. Musisz zawozić swoich klientów we wskazane przez nich miejsca. Za każdy kurs otrzymujesz oczywiście wynagrodzenie. Po zdobyciu określonej kwoty, przechodzisz do kolejnego etapu gry. Postaraj się zdobyć jak najwięcej leveli!Taksówkarz w NY

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz się jako taksówkarz w NY. Jest to duże miasto, więc jest to trudne wyzwanie! Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszem R zmieniasz stację w radiu, a klawiszem H przyjmujesz nowych klientów. Daj z siebie wszystko!


Taxówka Tir

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą taksówki! tym razem Twoim pojazdem będzie tir. Pokonaj wszytskie przeszkody, jakie napotkasz na swojej drodze! powodzenia!


Lotopolis City Taxi online

Ocena gry

Sprawdź się jako taksówkarz! Uważaj, nie będzie to jednak tak proste zadanie, jak może Ci się wydawać. Podczas kolejnych plansz napotkasz określone wskazówki i zadania, które będziesz musiał wykonac. Daj z siebie wszystko!


Egzamin na dobrego taksówkarza

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać przyszłego taksówkarza. Ten, aby móc pełnić swój zawód musi najpierw zdać egzamin na profesjonalistę. Sprawdź swoich sił, zdaj egzamin i stań się mistrzem w swej profesji!


Sims: taxi online

Ocena gry

Ta gra to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają gry z serii Simsy. Wciel się w role bohatera gry, zostań taksówkarzem i wykonuj poszczególne zadania. Sterowanie: strzałki, spacja, R, H.


Taksówkarz

Ocena gry

Dobry taksówkarz zna swoje miasto jak własną kieszeń i w mig potrafi rozwieźć swoich klientów w miejsca, do których chcą dojechać! Pokaż, że jesteś prawdziwym profesjonalistą! Sterowanie strzałki, spacja, klawisz R.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Taxi
 • Taksówkarz w NY

  Taksówkarz w NY

  Oglądana: 1805 ocena: 0.00

 • Taxi motorówka

  Taxi motorówka

  Oglądana: 1183 ocena: 0.00

 • Egzamin na dobrego taksówkarza

  Egzamin na dobrego taksówkarza

  Oglądana: 1157 ocena: 0.00

 • Taxówkarz

  Taxówkarz

  Oglądana: 1084 ocena: 0.00

 • Lotopolis City Taxi online

  Lotopolis City Taxi online

  Oglądana: 1079 ocena: 0.00

Reklama

cookie