Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Tata 9 gier

Tata Strzelec

Ocena gry

W tej grze mamy grę dla sprawdzenia dla Taty . Jeśli jesteś znudzony nie wiesz co ze sobą zrobić . To już mamy dla Ciebie zajęcie . Tak to zwykłe , ale i wciągające rzutki . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Tenis Ziemny

Ocena gry

W tej grze dwie dziewczynki grają w tenisa . Podczas , gdy jedna z nich doznaje urazu zabiera ją pogotowie . Tutaj pojawia się nasze zadanie wyleczenia poszkodowanej dziewczynki . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Insekty

Ocena gry

Wyczyśćmy pole z Insektów . Sterujemy za pomocą myszki . Wyrzuć wszystkie owady . Dokładnie każdy wie jak one są szkodliwe . Nie pozwól na niszczenie pola . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Paleta Kolorów

Ocena gry

Ta gra to Kolorowanka . Na obrazku jest bardzo wiele elementów do pomalowania . Każdy element może mieć inny kolor . Paleta kolorów znajdująca się po prawej stronie posiada niewyobrażalnie dużo kolorów . Do dzieła . Do tego potrzebna będzie nam myszka .Prezent na Dzień Ojca

Ocena gry

Zbliża się Dzień Ojca. Zadbaj o prezent dla swojego Taty. Postaraj się wybrać jak najładniejszy tak, aby Twój tata był z niego w pełni zadowolony!


Dzień Ojca: Turniej Paintballa

Ocena gry

Z okazji Dnia Ojca kilka zaprzyjaźnionych tatusiów wybrało się na turniej paintballa. Pomóż głównemu bohaterowi pokonać swoich przeciwników i zdobyć tytuł najlepszego strzelca!


Pocałunki w parku

Ocena gry

W grze przeniesiesz się do parku, gdzie wcielisz się w postac zakochanego chłopaka. Musisz skraść jak najwięcej całusów swojej wybrance serca. Uważaj! Na ławce siedzi również Ojciec dziewczyny. Musicie pozostać niezauważeni!


Gra miłosne pocałunki w ukryciu

Ocena gry

W tej grze spotkasz zakochaną parę. Nie wszystkim jednak podoba się to, że parka jest razem. Postaraj się całować swoją ukochaną tak, aby nikt was nie zauważył.


Sekretne pocałunki na kanapie

Ocena gry

Jesteś na randce ze swoim chłopakiem w mieszkaniu. Obok was na kanapie przysiadł Twój ojciec. Postaraj się tak całować swoją miłość, aby pozostac niezauważonym przez ojca.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Tata
 • Gra miłosne pocałunki w ukryciu

  Gra miłosne pocałunki w ukryciu

  Oglądana: 1368 ocena: 0.00

 • Prezent na Dzień Ojca

  Prezent na Dzień Ojca

  Oglądana: 1298 ocena: 0.00

 • Pocałunki w parku

  Pocałunki w parku

  Oglądana: 1286 ocena: 0.00

 • Tata Strzelec

  Tata Strzelec

  Oglądana: 1261 ocena: 0.00

 • Dzień Ojca: Turniej Paintballa

  Dzień Ojca: Turniej Paintballa

  Oglądana: 1248 ocena: 0.00

Reklama

cookie