Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Tank 1990 8 gier

Walka tanków

Ocena gry

Będziemy walczyć z wrogimi czołgami. Mamy dwie opcje do wyboru gry razem z komputerem lub też ze znajomym. Musimy zniszczyć szybciej tanki przeciwników zanim oni nas zniszczą. Wybieramy moc strzału, kąt jak i strzelamy z dział.


Stara gra tanki online

Ocena gry

Utrzymaj się jak najdłużej tylko potrafisz na obronie swojej bazy. Cały niemal czas będzie ona pod ostrzałem czołgów nieprzyjaciół, nie możesz dopuścić do tego aby zniszczyli Ci oni Twoją bazę. Sterujemy czołgiem czyli tankiem strzałkami, strzelamy z działa Spacją.


Tanki na pustyni

Ocena gry

Wybraliśmy się w pewną misję gdzie walka odbywa się pomiędzy piramidami na pustyni. Zadanie jakie na nas spoczywa jest dość łatwe, musimy zniszczyć czołgi nieprzyjacielskiej armii. Sterowanie czołgiem odbywa się u nas przy pomocy strzałek, myszką sterujemy działem i strzelamy.


Gra micro tanki online

Ocena gry

Poruszamy się po planszy czołgiem i walczymy z przeciwnikiem strzelając do niego. Mamy na planszy labirynt z murów aby nie tak łatwo było nas zniszczyć. Mamy opcję gry na 1 lub 2 graczy, wybór należy do Was.Tank Assault

Ocena gry

Kierujemy dużym działem czołgowym którego zadaniem będzie niszczenie jednostek wroga które przejeżdżają po trzech trasach. Sterujemy w prawo i lewo myszką i nią strzelamy, działo podnosimy i opuszczamy przy użyciu strzałek.


Gra tank pegasus online

Ocena gry

W tą grę mogliśmy dawniej pograć na pegasusach teraz macie taką możliwość zagrania na grajnik.pl całkowicie za darmo. Mamy opcję gry na 1 lub 2 graczy sam wybierasz czy chcesz zagrać z pomocnikiem czy też nie. Pierwsze plansze są dość łatwe, jednak dalej na pewno nie zabraknie emocji. Gdyż czołgów przeciwników będzie bardzo dużo, a my musimy je wszystkie pokonać i obronić orzełka, który znajduje się za murem, który go ochrania.


Gra Tank 1990 battle city

Ocena gry

Kapitalna gra z czołgami o nazwie Tank 1990 battle city dostępna jest do grania na 2 na naszym serwisie. Możemy oczywiście również zagrać na 1 osobę, wybór pozostawiamy Wam. Czekamy na załadowanie gierki i kliknięcie Start Game w prawym dolnym rogu. Zadanie naszym jest obrona orzełka przed atakującymi go ze wszystkich stron czołgami różnej mocy. Strzelaj w nich i pokonaj wszystkie.


Gra Tank 1990 online

Ocena gry

Zagraj w darmowe gry tank 1990 na 2 osoby. Będziemy bronić czołgami orzełka. Fajne w tym jest to że gramy na dwie osoby. Zobacz jak długo uda Ci się odpierać ataki rywali. Orzełka chroni specjalna ściana jednak łatwo przeciwnik może ją zniszczyć, dlatego też musisz być niezwykle czujny w tej walce. Sterowanie odbywa się tutaj przy pomocy strzałki, Spacja i Enter. W taką gierkę mogliśmy grać na pegazusach, teraz jest na PC za darmo.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Tank 1990
 • Gra Tank 1990 online

  Gra Tank 1990 online

  Oglądana: 3512 ocena: 4.00

 • Gra tank pegasus online

  Gra tank pegasus online

  Oglądana: 3257 ocena: 0.00

 • Gra Tank 1990 battle city

  Gra Tank 1990 battle city

  Oglądana: 2775 ocena: 0.00

 • Stara gra tanki online

  Stara gra tanki online

  Oglądana: 1840 ocena: 0.00

 • Tanki na pustyni

  Tanki na pustyni

  Oglądana: 1046 ocena: 0.00

Reklama

cookie