Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Muzyczne darmowe gry dla dzieci online Taneczne 7 gier

Gra Konkurs tańca

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz się jako tancerz! Musisz wykonywać ruchy zgodne z instrukcją i wskazówkami. W tym celu wciskaj na klawiaturze odpowiednie strzałki. Staraj się mocno, to może wygrasz konkurs tańca i zdobędziesz tytuł najlepszego tancerza!


Akademia Tańca online

Ocena gry

Poznaj sekrety tańca! Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w kolejności odpowiadającej sekwencji na ekranie, dzięki temu pojmiesz kroki nawet do najtrudniejszych technik tańca!


Nauka tańca na Dance Machine

Ocena gry

Misja: Dance Machine czeka na Ciebie! Twoim zadaniem jest wciskanie sekwencji strzałek w kolejności, jaka jest pokazana na ekranie. Jeżeli uda Ci się wykonać to zadanie bez błędu, to możesz wziąć udział w konkursie tańca!


Konkurs tańca z Małpką Jungle Jiggy

Ocena gry

Pomóż Małpce Jiggy zatańczyć w konkursie i zdobyć tytuł najlepszego tancerza! Aby to zrobić musisz wciskać w odpowiedniej kolejności klawisze strzałek. Bądź czujny, postaraj się być najlepszy!Gra Phixx Phixx Euro Mix Music Koncert

Ocena gry

Phixx Phixx Euro Mix daje dzisiaj koncert. Niestety, muzycy nie do końca przygotowali się do tego koncertu. Jednym z nich jesteś ty. Daj z siebie wszystko i postaraj się rozegrać najlepszy koncert, o jakim publiczność mogła tylko marzyć!


Kolorowa nauka tańca online

Ocena gry

Twoim zadaniem będzie nauczenie bohaterów gry tańczyć. Zapamiętaj sekwencje kolorów, które pojawią się na ekranie na planszy, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami.


Koncert zespołu tanecznego

Ocena gry

Weź udział w koncercie tanecznym. Musisz wciskać pojawiające się klawisze (u góry ekranu) w momencie gdy znajdą się w serduszku. Tylko w ten sposób ten zespół taneczny zdobędzie serce publiczności!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Taneczne
 • Akademia Tańca online

  Akademia Tańca online

  Oglądana: 2201 ocena: 0.00

 • Gra Konkurs tańca

  Gra Konkurs tańca

  Oglądana: 788 ocena: 0.00

 • Nauka tańca na Dance Machine

  Nauka tańca na Dance Machine

  Oglądana: 763 ocena: 0.00

 • Konkurs tańca z Małpką Jungle Jiggy

  Konkurs tańca z Małpką Jungle Jiggy

  Oglądana: 638 ocena: 0.00

 • Gra Phixx Phixx Euro Mix Music Koncert

  Gra Phixx Phixx Euro Mix Music Koncert

  Oglądana: 618 ocena: 0.00

Reklama

cookie