Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Szycie 5 gier

Kurs szycia

Ocena gry

W grze weźmiesz udział w kursie szycia. Twoje zadanie będzie polegało na tym, aby postepować zgodnie ze wskazówkami, które otrzymasz podczas gry, dzięki temu szybko nauczysz się sprawnie posługiwać igłą!


Krawcowa Tailor Betty

Ocena gry

W tej grze jesteś jedną z najlepszych krawcowych w mieście, dlatego codziennie przyjmujesz tłumy swoich klientek. Twoim zadaniem jest obsłużenie ich jak najlepiej tylko potrafisz. Postaraj się uszyć im kreacje zgodne z ich życzeniem. Musisz robić to szybko i sprawnie, dzięki temu zarobisz więcej pieniędzy!


Świąteczna wyszywanka

Ocena gry

Przed Tobą świąteczna wyszywanka. twoim zadaniem jest przeszycie obrazka tak, aby wyszedł piękny haft. Musisz trzymać się wzoru i kolorów, które są już pokazane na planszy. Powodzenia!


Nauka szycia online

Ocena gry

W tej grze możesz nauczyć się procesu szycia. Podążaj za instrukcjami podanymi w grze i wyczaruj spod igły nowe przedmioty! Obserwuj uważnie podawane podczas gry instrukcje, bo tylko w ten sposób nauczysz się tej umiejętności!Mario wyszywanie obrazków

Ocena gry

Prawdziwa frajda dla wszystkich miłośników gier w stylu Mario. Twoim zadaniem jest wyhaftowanie określonego obrazka przedstawiającego sekwencję z tej gry komputerowej. Daj z siebie wszystko i postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Szycie
 • Kurs szycia

  Kurs szycia

  Oglądana: 14454 ocena: 5.00

 • Krawcowa Tailor Betty

  Krawcowa Tailor Betty

  Oglądana: 10647 ocena: 4.00

 • Świąteczna wyszywanka

  Świąteczna wyszywanka

  Oglądana: 9203 ocena: 0.00

 • Nauka szycia online

  Nauka szycia online

  Oglądana: 8628 ocena: 0.00

 • Mario wyszywanie obrazków

  Mario wyszywanie obrazków

  Oglądana: 7191 ocena: 10.00

Reklama

cookie