Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Szczury 10 gier

Mysz Vs Kot

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w rolę myszy . Jak najszybciej uciekać na końcu w labiryncie . Najpierw musimy ją ubrać w odpowiedni strój , a także zająć się gotowaniem . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mysz i Kot

Ocena gry

Jesteśmy myszą . Musimy uciekać przed kotem . Jedzmy jak najwięcej , ale pamiętajmy czym więcej jemy tym więcej kotów . W niebieskiego kota możemy wpaść , ale uważajmy na czerwono ponieważ zabijają . Naszym zadaniem jest pomoc Pieskowi który jest nie zadbany i potrzebuje pomocy człowieka . Zajmijmy się nim . Na początku mamy do wyboru jednego z dziesięciu pupili . Doprowadźmy go do porządku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kot I Mysz

Ocena gry

W grze wcielamy się w myszkę . Musimy uciekać w labiryncie przed kotem . Zbierzmy jak najwięcej pożywienia i uciekajmy . Poruszamy się strzałkami od klawiatury komputerowej a wyjście otwieramy spacją .


Misja: Uratować Ślimaka

Ocena gry

Poziom wody na obszarze, na jakim się znajduje ślimak, czyli bohater gry stale się unosi. Pomóz zagubionemu ślimakowi odnaleźć bezpieczną drogę i odzyskać spokój. Zrób to mozliwie jak najszybciej i jak najsprawniej!Szczurek i jego przygody

Ocena gry

Ten mały szczurek potrzebuje Twojej pomocy! pomóż mu zdobyć jego ulubiony przysmak, czyli ser. Uważaj na rozmaite przeszkody i pułapki!


Gra Atak szczurów

Ocena gry

Twój dom został zaatakowany przez szczury! Znajdź je wszystkie i uratuj dom przed atakiem wrogów! Nie zwlekaj ani chwili, liczy się każda minuta!


Przygoda Szczurka

Ocena gry

Przenieś się w pełen przygód świat małego szczurka i przeżyj wraz z nim przygodę. Za pomocą myszki możesz ustawiać położenie, kierunek albo siłę z jaką bohater podskoczy. Aby ponownie wprawić go w ruch kliknij myszką. Zbieraj po drodze bonusowe punkty i odnajdź miejsce z flagą. Pomóz mu dotrzeć do celu gry!


Wielka inwazja szczurów

Ocena gry

Odnajdź wszystkie szczury, które zaatakowały Twoje pomieszczenie! Postaraj się być skuteczny i zniszcz je wszystkie!


Atak szczurów

Ocena gry

Twój dom zaatakowały okrutne szczury! Nie pozwól im na aby się rozpanoszyły po całym pomieszczeniu! Zniszcz je wszystkie!!


Szczurek na mistrzostwach świata

Ocena gry

Szczurek postanowił wziąć udział w mistrzostwach świata w rzucie oszczepem. Wciel się w jego role i zdobądź ten tytuł! Klikasz myszką, aby Szczur zaczął biec. Kiedy nabierze prędkości, kliknij dwukrotnie, aby się przygotował, a następnie rzucił oszczepem. Gotowy? Start!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Szczury
 • Gra Atak szczurów

  Gra Atak szczurów

  Oglądana: 1131 ocena: 0.00

 • Misja: Uratować Ślimaka

  Misja: Uratować Ślimaka

  Oglądana: 965 ocena: 0.00

 • Atak szczurów

  Atak szczurów

  Oglądana: 936 ocena: 0.00

 • Szczurek na mistrzostwach świata

  Szczurek na mistrzostwach świata

  Oglądana: 874 ocena: 0.00

 • Szczurek i jego przygody

  Szczurek i jego przygody

  Oglądana: 874 ocena: 0.00

Reklama

cookie