Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Symulacyjne 35 gier

WIelka Budowa Miasta

Ocena gry

W grze masz do dyspozycji własne miejsce, na którym musisz wybudować całe miasto. Musisz zaplanować od podstaw i nadzorować jego budowę. Myśl logicznie. Musisz stworzyć miasto przyjazne jego mieszkańcom!


Party u Tessy

Ocena gry

W tej grze musisz pomóc jej bohaterce, czyli dziewczynie o imieniu Tessa. Urządźcie wspólnie imprezowe wnętrze, a następnie zaproście gości. Oprócz tego musisz się zająć fotografowaniem swoich gości. Postaraj się zrobić im najlepsze fotki!


Gra Pracownica kina

Ocena gry

W grze jesteś pracownicą kina, a dokładnie baru, który się znajduje w kinie. Masz dużo klientów, musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Przyrządzaj popcorn, soki, watę i inne przekąski zgodnie z zamówieniami klientów!


Praca w barze z pancakes\'ami

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru szybkiej obsługi, w ktróym serwowane są panckesy. Postaraj się jak najszybciej i sprawnie realizować zamówienia swoich klientów tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zarobić jak najwięcej pieniędzy!Gra Przyjaciele w centrum handlowym

Ocena gry

Na początku gry wybierz postać, w którą wcielisz się w tej przygodzie, a następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj wrogów. Uważaj, żebyś nie zabłądził!


Spa u Sashy

Ocena gry

Sasha została nową właścicielką salonu SPA. Nie wie, czy jest w stanie sprostać zadaniu zarządzania takim miejscem. Pomóż jej realizować zamówienia swoich klientek, zadbaj o ich komfort, postaraj się, aby chciały wracać do Ciebie częściej. Pomóż Sashy rozkręcić ten biznes!


Shopping w Paryżu

Ocena gry

Wybrałaś się właśnie n zakupy do Paryża. Na poszczególnych etapach gry musisz wykonywać kolejne zadania, dzięki którym uda Ci się zdobywać punkty i przechodzić do kolejnych etapów.


Nowy York: Wielkie zakupy

Ocena gry

Sprawdź, czy jesteś prawdziwą zakupoholiczką i odnajdziesz się na zakupach w Nowym Yorku. Każdego dnia musisz wykonać określone zadanie, na które masz przeznaczony odpowiedni budżet. Jeżeli chcesz go powiększyć musisz sama na to zapracować. Musisz dać z siebie wszystko, by wygrać tę grę!


Studio Paznokcia u Sammie

Ocena gry

Sammie założyła nowe studio paznokcia. Musisz zdobyć jak najwięcej zadowolonych klientek. Pomaluj im paznokcie zgodnie z ich życzeniem!


Ochroniarz celebryty

Ocena gry

Wciel się w niełatwą rolę ochroniarza celebryty. Postaraj się odesłać z kwitkiem jak najwięcej fanek Twojej gwiazdy!


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Symulacyjne
 • Przygody rozrabiaki

  Przygody rozrabiaki

  Oglądana: 2471 ocena: 0.00

 • WIelka Budowa Miasta

  WIelka Budowa Miasta

  Oglądana: 1925 ocena: 0.00

 • Dziecięca Opiekunka

  Dziecięca Opiekunka

  Oglądana: 1794 ocena: 0.00

 • Trening na siłowni

  Trening na siłowni

  Oglądana: 1621 ocena: 0.00

 • Podryw w autobusie

  Podryw w autobusie

  Oglądana: 1520 ocena: 0.00

Reklama

cookie