Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Świnki 7 gier

Lekarz Świnki

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę lekarza poszkodowanej Świnki . Musimy zacząć od kąpieli . Nie pozwólmy jej cierpieć i zróbmy wszystko , aby już przeszedł jej cały ból . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Świnka i magiczny eliksir

Ocena gry

Celem tej świnki jest dostanie się do magicznego eliksiru. Na szczęście świnka umie latać, więc będzie jej łatwiej wykonać to zadanie. Klikaj na mikstury w lewym górnym roku i przenoś elementy, które mają ten sam kolor. Sterujesz za pomocą myszy.


Przygody latającej Świnki

Ocena gry

Ta świnka uwielbia podróżować po niebie. Razem z nią udaj się w podniebna podróż. Waszym zadaniem będzie zdobycie jak największej ilości skarbów, które ukryte są w podniebnych przestworzach. Poruszasz się strzałkami i spacją!


Stylistka Kubusia Puchatka i jego przyjaciół

Ocena gry

Jako stylistka czeka CIę poważne zadanie. Pomóż Przyjaciołom ze Stumilowego Lasu znaleźć strój na Halloween. Postaraj się, aby bohaterowie bajki wyglądali najlepiej! Pokaż, że jesteś profesjonalistką!Gra Wielki Pojedynek Świnek

Ocena gry

Do wojny stanęły niepokorne świnki! Musisz poruszać się bohaterem gry po polu, rzucać bomby i pokonać wroga! Twoim zadaniem jest pokonanie przeciwnika, wysadzenie jak największej ilości wrogich świnek, postaraj się zniszczyć ich tak dużo, jak to tylko możliwe! Daj z siebie wszystko, bo zwycięzca może być tylko jeden!


Gra Łapanie świnek

Ocena gry

Jesteś rolnikiem, który musi zestrzelić jak największą ilość świń, a następnie zrobić z nich jak najwięcej kanapek z bekonem. Sprawdź, czy potrafisz sprostać temu wyzwaniu!


Latająca Świnika

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać świnki. Musisz zebrać wszystkie latające numerki. Po drodze unikaj bomb i innych niebezpieczeństw. Poruszasz się strzalkami


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Świnki
 • Gra Łapanie świnek

  Gra Łapanie świnek

  Oglądana: 1150 ocena: 0.00

 • Lekarz Świnki

  Lekarz Świnki

  Oglądana: 917 ocena: 0.00

 • Latająca Świnika

  Latająca Świnika

  Oglądana: 916 ocena: 0.00

 • Świnka i magiczny eliksir

  Świnka i magiczny eliksir

  Oglądana: 882 ocena: 0.00

 • Przygody latającej Świnki

  Przygody latającej Świnki

  Oglądana: 856 ocena: 0.00

Reklama

cookie