Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki 133 gier

Strzelanie Z Łuku

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w kobietę , która strzela z łuku . Postaraj się zrobić to jak najlepiej . Strzelaj w sam środek . Jak to zwykle liczą się bardzo punkty . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Wiedźmy

Ocena gry

W tej grze posługujemy się lupą z celownikiem . Naszym zadaniem jest wymierzenie wszystkich Wiedźm z obrazka , wycelowanie i naciśnięcie przyciska myszki . Pozbądź się wszystkich bez wyjątku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wojownik i przyjaciele

Ocena gry

W grze poruszaj się młodym wojownikiem i wraz z jego młodymi przyjaciółmi zabijaj owce.WASD poruszanie się K skok JU atak I obrona.


Armageddon: Wielki pojedynek

Ocena gry

W tej grze stoczą się dwie ligi : dobra i zła. To prawdziwy armageddon. Ty możesz pomóc jednej z drużyn. Musisz w ciągu 3 sekund klikać jak najszybciej myszką i wykreować w ten sposób jak najwięcej dobrych bohaterów. Czas, start!Carmageddon online

Ocena gry

Gra Carmageddon, to luźna wariacja wielkich gier w stylu armageddon. Tym razem twoim zadaniem będzie przejechanie samochodem jak największej ilości osób. masz na to 90 sekund!


Wielki Atak Antychrystów

Ocena gry

zbliża się wielki armageddon! Pomóż lidze dobrych zniszczyć złych wojowników! Ocal świat przed zagładą i triumfem zła!


Wielka bitwa na arenie

Ocena gry

Walki na arenie, to nie jest łatwe zadanie! twoim fani liczą na Ciebie! Daj z siebie wszystko i pokaż im, że jesteś najlepszy, nie zawiedź ich i pokonaj swojego przeciwnika!


Walka na arenie

Ocena gry

Zapraszam do pojedynku na arenie! Stań do walki ze swoim rywalem i pokonaj swojego przeciwnika jak najmniejszą ilością ruchów! daj z siebie wszytsko, niech wygra lepszy!


Misje Snajperskie Foxy

Ocena gry

Razem z Foxy weź udział w snajperskiej przygodzie. Postaraj się wykonać wszystkie zlecone jej misje. Sterowanie: myszka, spacja.


Taylor i jej statuetka

Ocena gry

W grze wcielasz się w najlepszą piosenkarkę, jaką jest Taylor., Otrzymała ona statuetkę dla najlepszych, którą chce jej odebrać Kanye. Nie możesz do tego dopuścić! Strzeż nagrody jak oka w głowie! Sterujesz strzałką i spacją.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14 następna »

Popularne gry

 • Strzelanki
 • Duffy i Marsjanie

  Duffy i Marsjanie

  Oglądana: 1721 ocena: 0.00

 • Życie gangstera

  Życie gangstera

  Oglądana: 1606 ocena: 0.00

 • Vinni Strzelanina

  Vinni Strzelanina

  Oglądana: 1410 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies 3 online

  Drakojan Skies 3 online

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

 • Strzelanina

  Strzelanina

  Oglądana: 1137 ocena: 0.00

Reklama

cookie