Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Strażackie 10 gier

Strażak Sam i wielki pożar

Ocena gry

Strażak Sam dostał wezwanie na ratunek. Weź udział w akcji pożarniczej i ocal wszystkie potencjalne ofiary oraz budynek przed płomieniami! Na początku gry nie zapomnij uzupełnić swojego sprzętu wodą!


Kolorowanka ze Strażakiem Samem

Ocena gry

Przed Tobą wciągająca gierka, w której Twoim zadaniem będzie pokolorowanie rysunku przedstawiającego scenkę z życia Strażaka Sama. Użyj swojej wyobraźni i wykonaj zadanie najlepiej jak potrafisz!


Strażacki bohater

Ocena gry

Uwaga! W sklepie wybuchł pożar! Jako strażak musisz temu zaradzić! Ocal ofiary oraz płonący budynek przed doszczętnym zniszczeniem! Z - wzywamy pomoc, X - skaczemy 1-5 używamy przedmiotów. Do dzieła, nie trać ani chwili!


Strażacka gra: wersja dla dzieci

Ocena gry

Ta gra, to świetna wersja strażackich gier, w której odnajdą się głównie młodsi użytkownicy naszego serwisu. Po planszy poruszasz sie za pomocą strzałek. Po drodze musisz ugasić wszystkie płomyki. Do tego celu używaj klawisza spacji.Akcja Pożarnicza

Ocena gry

Przed Tobą wielka akcja pożarnicza! Musisz uratować płonące budynki przed totalnym zniszczeniem! Nie trać ani chwili, do dzieła!


Akcja ratowniczo- gaśnicza

Ocena gry

Jesteś dzielnym strażakiem i musisz stawić czoła niebezpiecznej akcji ratunkowej! Manewruj samochodem tak, aby dojechać do pożaru, a następnie postaraj się go ugasić tak, aby nikomu nie stała się krzywda!


Gaszenie pożaru

Ocena gry

Przenies się w świat, w którym to Ty jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo i zycie innych ludzi! Zostań strażakiem! Ugaś pożar i ocal ludzi przed śmiercią!


Akcja ratunkowa Strażaka Sama online

Ocena gry

Jesteś Strażakiem Samem i czeka Cię odpowiedzialne zadanie. Musisz ugasić poważny pożar! wybierz moc strzału wody o jej kąt padania. Ugaś pożar i postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry!


Strażak kierowca

Ocena gry

W tej grze pełnisz role strażaka, a dokładniej kierowcy samochodu. Twoim zadaniem jest przygotowanie wozu tak, aby był on gotowy do akcji. Następnie, gdy dostaniesz zgloszenie, musisz jak najszybciej dojechać do celu i ugasić pożar! Zanim wyruszysz musisz napełnić samochód wodą, następnie nim sterujesz: W,A,S,D i myszką gasisz pożar. Daj z siebie wszystko!


Akcja strażacka

Ocena gry

W mieście wybuchl pożar, który może rozprzestrzenić się na cały jego teren! Nie możesz na to pozwolić! Jako strażak musisz postarać się jak najszybciej ugasić pożar! Do dzieła!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Strażackie
 • Strażak Sam i wielki pożar

  Strażak Sam i wielki pożar

  Oglądana: 3817 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze Strażakiem Samem

  Kolorowanka ze Strażakiem Samem

  Oglądana: 1588 ocena: 0.00

 • Akcja ratowniczo- gaśnicza

  Akcja ratowniczo- gaśnicza

  Oglądana: 1299 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru

  Gaszenie pożaru

  Oglądana: 1163 ocena: 0.00

 • Akcja strażacka

  Akcja strażacka

  Oglądana: 1107 ocena: 0.00

Reklama

cookie