Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Straż Pożarna 9 gier

Gaszenie pożaru z ekipą strażacką

Ocena gry

Przed Tobą megaodpowiedzialne zadanie! Musisz dotrzeć na czas w miejsce pożaru i ugasić go tak, aby ocalić jak najwięcej osób. Dysponujesz wozem strażackim i mapą. Dojedź jak najszybciej we wskazane miejsce!


Ekipa strażacka

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą wozu strażackiego. Musisz pokierować nim tak, aby jak najszybciej dotrzeć do pożaru i go ugasić. Uważaj, bo na swojej drodze spotkasz wiele przeszkód!


Akcja Strażaka

Ocena gry

Jesteś w niebezpieczeństwie! Co jakiś czas jesteś atakowany przez płomienie, które przy pomocy sikawki musisz gasić. Poruszaj się do góry i na dół strzałkami, gaś pożar Spacją. Powodzenia!


Strażacka misja

Ocena gry

Przed Tobą gierka w stylu kierowca straży pożarnej. Musisz pokonać określoną trasę i jak najszybciej dojechać do miejsca wypadku. Po drodze zbieraj monety, dzięki którym otrzymasz dodatkowe punkty, za które będziesz mógł ulepszyć swojego bohatera. Po grze poruszasz się klawiszami W,A,S,D, sam pożar gasisz myszką. Powodzenia!Strażak Sam

Ocena gry

Uwaga! W mieście wybuchł pożar! jako odważny i nieustraszony strażak musisz stawić mu czoła! ugaś wszystkie płonące budynki, ocal miasto od zagłady!


Akcja gaszenia pożaru

Ocena gry

Uwaga! Wykaż się odpowiedzialnością i odwagą! Ugaś niebezpieczny pożar! Napełnij zbiornik z wodą w wozie strażackim, klikając na specjalną dźwignię. Następnie pokonaj trasę do pożaru i ocal miasto. Sterowanie W,A,S,D, gasimy pożar myszką.


Kierowca wozu strażackiego

Ocena gry

W grze wcielasz się w postac kierowcy wozu strażackiego. Musisz jak najszybciej dotrzeć do miejsca, w których wybuchł pożar po to, aby uratować płonący budynek i ludzi, którzy się w nim znajdują. Daj z siebie wszystko! Sterowanie: strzałki, gaszenie spacja.


Gaszenie pożaru

Ocena gry

Miasto jest w niebezpieczeństwie! Musisz koniecznie pomóc jego mieszkańcom! Ugaś płonące budynki, zadbaj o to, aby jak najwięcej mieszkańców przeżyło tę tragedię!


Ekstremalny ambulans

Ocena gry

W niezwykle trudnych warunkach zwykły ambulans rzadko kiedy radzi sobie i dojeżdża do pacjenta na czas. W tej grze siądziesz za kierownicą ambulansu terenowego. Pokonaj określoną trasę i jak najszybciej dotrzyj do celu. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Straż Pożarna
 • Ekipa strażacka

  Ekipa strażacka

  Oglądana: 2548 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru z ekipą strażacką

  Gaszenie pożaru z ekipą strażacką

  Oglądana: 2354 ocena: 2.00

 • Strażacka misja

  Strażacka misja

  Oglądana: 2037 ocena: 0.00

 • Strażak Sam

  Strażak Sam

  Oglądana: 1903 ocena: 0.00

 • Ekstremalny ambulans

  Ekstremalny ambulans

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

Reklama

cookie