Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Sprzedawanie 29 gier

Praca w kwiaciarni

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kwiaciarki. Musisz robić najpiękniejsze bukiety. Postaraj się dać z siebie wszystko, bo za kazdy bukiet otrzymujesz punkty, a punkty zamieniasz na pieniadze. Musisz ich zdobyc jak najwięcej!


Gra Pracownica kina

Ocena gry

W grze jesteś pracownicą kina, a dokładnie baru, który się znajduje w kinie. Masz dużo klientów, musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Przyrządzaj popcorn, soki, watę i inne przekąski zgodnie z zamówieniami klientów!


Praca w barze z pancakes\'ami

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru szybkiej obsługi, w ktróym serwowane są panckesy. Postaraj się jak najszybciej i sprawnie realizować zamówienia swoich klientów tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Gra Zombie Burger

Ocena gry

Zombie Burger, to fast food, w którym stołują się zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy.W Fabryce czekolady

Ocena gry

Jesteś pracownikiem fabryki słodyczy. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej! Musisz realizować zamówienia klientów wykonując dokładnie takie ciastka i inne smakołyki, o jakich marzą.


Praca Belly w piekarni

Ocena gry

Belly pracuje w piekarni. To jej nowa praca. Pomóż jej jak najlepiej realizować swoje zadania. Sprzedawaj swoim pracownikom produkty, które sobie zamówią. Każdego dnia musisz zdobyć określoną kwotę.


Właściciel sklepu ze słodyczami

Ocena gry

Prowadzisz sklep ze słodyczami. Ale to dopiero początkujący biznes. Musisz więc go rozkręcic! Realizuj zamówienia swoich klientów tak, aby chcieli częściej do Ciebie wracać, a ty żebyś zarobił jak najwięcej pieniędzy!


Wizyta w cukierni

Ocena gry

Pracujesz w cukierni, do której przychodzą bardzo zniecierpliwieni goście. Musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Postaraj się, aby byli zadowoleni z zakupu i chcieli częściej do Ciebie wracać.


Butik odzieżowy

Ocena gry

Właśnie otworzyłaś nowy butik z ubraniami. Musisz się wybić spośród swojej konkurencji. Postaraj się realizować sprawnie zamówienia swoich klientów, dbaj o nich tak, aby sklep przynosił Ci jak największe zyski.


W salonie sukien ślubnych

Ocena gry

Prowadzenie sklepu z sukniami ślubnymi to niełatwe zadanie. Jesteś odpowiedzialna za wygląd swoich klientek podczas najważniejszego dnia w ich życiu. postaraj się im pomóc wybrać suknię marzeń!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Sprzedawanie
 • Royal Butik wielkie otwarcie

  Royal Butik wielkie otwarcie

  Oglądana: 2271 ocena: 0.00

 • Praca w kwiaciarni

  Praca w kwiaciarni

  Oglądana: 1553 ocena: 0.00

 • Bella i jej piekarnia

  Bella i jej piekarnia

  Oglądana: 1465 ocena: 0.00

 • W Fabryce czekolady

  W Fabryce czekolady

  Oglądana: 1455 ocena: 0.00

 • Praca w barze z pancakes\'ami

  Praca w barze z pancakes\'ami

  Oglądana: 1365 ocena: 0.00

Reklama

cookie