Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Sprzątanie 22 gier

Gotowanie Z Księżniczką

Ocena gry

Księżniczka postanowiła zabrać się za gotowanie . Uważała , że poradzi sobie bez niczyjej pomocy . Jednak na koniec gotowania zobaczyła straszny bałagan . Pomóż jej . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Sprzątająca Elsa

Ocena gry

W tej grze Elsa rozpoczęła sprzątanie swojego pomieszczenia mieszkalnego . Jednak , gdy zobaczyła ten bałagan doszła do wniosku , że nie poradzi sobie bez Twojej pomocy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Elsa Sprząta

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać Elsy . Masz do posprzątania całe mieszkanie . Nie jest to proste , gdyż jest ono bardzo zaniedbane . Postaraj się , aby błyszczało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wielkie Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeprowadzenie wielkiego sprzątania . Postarajmy się , aby ten jeden pokój błyszczał . Niby jeden pokój , ale potrzebne tu jest bardzo wiele pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Pokój Dziewczynki

Ocena gry

W pokoju dziewczynki zrobił się straszny nieporządek . Postaraj się odnaleźć wszystkie rzeczy z listy , którą sobie przygotowała . Nie będzie to proste wszystko jest porozrzucane . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to żeby posprzątać dookoła domu Monster High . Postarajmy się zrobić tam duży porządek . Monster High czeka na naszą pomoc i uczyńmy to . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest posprzątanie całego pomieszczenia . Przez długi czas wogóle nie było tam sprzątane . Ogarnij szybko ten nieporządek i daj mu nowy blask . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie Przed Ślubem

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz pomóc w przygotowaniach do ślubu . Musisz posprzątać pokój , posprzątać łazienkę , udekorować Kościół , udekorować łazienkę , a także uprasować ubrania . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Gra Pokojówka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pokojówki pracującej w jednym z największych hoteli. Musisz posprzątać wszystkie pokoje na błysk!


Gra Perfekcyjny Pan Domu

Ocena gry

Głównym bohaterem tej gierki jest mężczyzna, który zajmuje się prowadzeniem domu. Musisz mu pomóc wykonać poszczególne obowiązki domowe.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Sprzątanie
 • Gra Pokojówka

  Gra Pokojówka

  Oglądana: 3498 ocena: 0.00

 • Gra Perfekcyjny Pan Domu

  Gra Perfekcyjny Pan Domu

  Oglądana: 2369 ocena: 6.00

 • Imprezowy bałagan

  Imprezowy bałagan

  Oglądana: 2099 ocena: 4.00

 • Posprzątaj pokój

  Posprzątaj pokój

  Oglądana: 2002 ocena: 0.00

 • Gotowanie Z Księżniczką

  Gotowanie Z Księżniczką

  Oglądana: 1929 ocena: 0.00

Reklama

cookie