Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe 194 gier

Tarcza Nr. 501

Ocena gry

Ta bardzo znana nam tarcza o numerze 501 jest także do dyspozycji w naszych grach . Wystarczy uruchomić grę i wycelować jak najbliżej środka , a tym bardziej w środek . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Relna Tarcza

Ocena gry

W tej grze mamy ukazaną Tarcze , która wygląda wprost jak prawdziwa . Wystarczy , aby dobrze zamierzyć i trafić w środek tarczy . Liczą się tylko punkty . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Sportowy Dzień

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziecka , które prowadzi bardzo sportowy dzień . Nie będzie to proste bo jak wiemy trzeba zrobić poranną pobudkę . To jest jedno z najtrudniejszych zadań . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sportowe Trendy

Ocena gry

W tej grze musimy wybrać jak najbardziej pasujący strój sportowy . To zadanie nie jest tak proste do odpowiedniego wystroju trzeba użyć wyobraźni . Więc nie ma na co czekać do dzieła . Do tego potrzebna będzie nam myszka .Sklep Sportowy

Ocena gry

Tym razem naszym zadaniem jest poustawianie towaru w sklepie sportowym . Wszystko leży na podłodze półki są pusty . Do pracy ten sklep tak nie może wyglądać . Wszystko musi znaleźć się na półkach przed otwarciem . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Rzutki

Ocena gry

W grze naszym celem jest trafienie rzutką w kolor jaki wyświetla się w prawym górnym rogu . Cel gry jest prosty liczą się punkty . Więc pora się sprawdzić jaką mamy celność . To do dzieła . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Gra skoki w dal online

Ocena gry

Jest to ciekawa gra w której będziemy skakać w dal, za każdy oddany przez nas skok dostajemy określoną premię punktową, która to przeznaczamy na rozwój naszej postaci. W ten sposób oddawać będziemy coraz dłuższe skoki, instrukcja wraz z klawiszami jak grać podana jest w grze w postaci obrazka.


Bramkarz Piłki ręcznej

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bramkarza w meczu piłki ręcznej. Twoim zadaniem jest wyrzucanie piłek w taki sposób, aby koło siebie znalazło się jak najwięcej takich samych!


Przygody la parkourowca

Ocena gry

Le Parkour to nie tylko sport, ale i sposób bycia. W tej grze wcielisz się w bohatera gry, który będzie musiał poruszać się po planszy właśnie tym sposobem. Pomóż bohaterowi dotrzeć do końca planszy, pokonac jak najwięcej etapów gry i zdobyć jak najwięcej punktów!


Trening le parkour

Ocena gry

Ten chłopiec chciałby nauczyć się le parkour na medal! Musi zacząć od treningów skoków. Pomóż mu skoczyć ze skały tak, aby trafić do podstawianej łodzi. Daj z siebie wszystko i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów i poziomów gry!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1019 20 następna »

Popularne gry

 • Sportowe
 • Turniej piłki nożnej

  Turniej piłki nożnej

  Oglądana: 1970 ocena: 10.00

 • Trening na siłowni

  Trening na siłowni

  Oglądana: 1607 ocena: 0.00

 • Gra dogrywka w rzuty karne

  Gra dogrywka w rzuty karne

  Oglądana: 1580 ocena: 0.00

 • Turniej w Piłkarzyki

  Turniej w Piłkarzyki

  Oglądana: 1519 ocena: 0.00

 • Mistrzowski turniej w tenisa

  Mistrzowski turniej w tenisa

  Oglądana: 1450 ocena: 0.00

Reklama

cookie