Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Spiderman 33 gier

Spiderman Układanka

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest poprzenoszenie na ramkę elementy układanki z prawej strony i złożenie z nich obrazka . Ale pamiętaj dopóki element , który wziąłeś nie znajdzie się w odpowiednim miejscu nie możesz wziąć kolejnego .Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Miłość Spidermana

Ocena gry

Poukładaj obrazek , gdzie Spiderman próbuje uratować swoją miłość . Nie czekaj nadaj mu szybko kolory . Spidermana bardzo chce ją uratować , ale bez Twojej pomocy i pokolorowaniu to się nie uda . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Składanka Spidermana

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie złożyć bardzo ciekawy obrazek na którym znajduje się Spiderman . Nie czekaj zacznij . Wystarczy kliknąć na czerwony przycisk . Ale pamiętaj dopóki nie ułożysz jednego elementu odpowiednio to otrzymasz następnego .


Latający Spiderman

Ocena gry

W tej grze pokoloruj latającego Batmana . Nadaj mu kolory ponieważ Batman nie lubi tej biało czarnej barwy . Możesz mu nadać kolory jakie tylko zechcesz . Wszystko zależy od Ciebie . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .Kolorowanka Spiderman

Ocena gry

Ta gra to jedna z odsłon kolorowanki . Jednak jakże ciekawa . W tej odsłonie kolorujemy Spidermana ulubieńca wielu ludzi . Spiderman czeka , aż go pokolorujesz . Do dzieła . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Kukiełka Spiderman 2

Ocena gry

To kolejna odsłona Spidermana Kukiełki , ale wcale nie łatwiejsza . Staraj się nie spaść ponieważ od razu kończysz grę . Gra nie jest prosta ponieważ nasz Batman nie może ustać na nogach . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Kukiełka Sipderman

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz poruszać się bardzo giętką kukiełką Spidermana . Staraj się nie spaść ponieważ od razu kończysz grę . Gra nie jest prosta ponieważ nasz Batman nie może ustać na nogach . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Spiderman 3

Ocena gry

Wybierz poziom i zaczynaj . Są to karty odwrócone a jedyne co musisz robić to jak najszybciej dobrać je parami . Oczywiście karty są do dopasowania z filmu bardzo znanego Spiderman . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Spiderman w mieście

Ocena gry

Tym razem przeniesiemy się do miasta by przeżyć fantastyczną przygodę. Poruszamy się strzałki oraz Spacja. Masz do pokonania wiele plansz.


Puzzle ze Spidermanem

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij układanie obrazka na którym znajduje się Spiderman. Naciskajmy na czerwony przycisk by pojawił się element który należy ustawić w prawidłowe miejsce. Do dzieła!


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Spiderman
 • Znajdź róźnicę Spiderman

  Znajdź róźnicę Spiderman

  Oglądana: 1175 ocena: 0.00

 • Pojedynek Spidermana online

  Pojedynek Spidermana online

  Oglądana: 1092 ocena: 0.00

 • Gra Fotograf: zrób zdjęcie Spidermanowi

  Gra Fotograf: zrób zdjęcie Spidermanowi

  Oglądana: 862 ocena: 0.00

 • Gra Spiderman 3

  Gra Spiderman 3

  Oglądana: 802 ocena: 0.00

 • Niebezpieczna przygoda w mieście: Spiderman online

  Niebezpieczna przygoda w mieście: Spiderman online

  Oglądana: 789 ocena: 0.00

Reklama

cookie