Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Spa 20 gier

Zarządzanie Spa

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoje umiejętności zarządzania. Jeżeli do tego jeszcze uwielbiasz urodę i salony kosmetyczne, to na pewno świetnie odnajdziesz się w tej grze. Przed Tobą spa, które musisz zarządzać w taki sposób, aby klienci byli perfekcyjnie obsłużeni, czuli się komfortowo i chcieli częściej wracać do tego miejsca.


Gra salon piękności SPA

Ocena gry

Pracujemy w salonie piękności, który jest jednym z najlepszych na świecie i w naszym mieście salonów SPA. Będzie do niego przychodzić mnóstwo osób, którzy chcą być profesjonalnie obsłużeni. Postaraj się aby tak właśnie się stało.


Tessas Spa

Ocena gry

Kolejna Spa dla dziewczyn jak i też dzieci. Tym razem pracujemy w specyficznym salonie odnowy biologicznej gdzie wykonujemy szereg przeróżnych zabiegów. Gra jeżeli gracie po raz pierwszy może się ładować dość długo. Należy chwilkę poczekać.


Gra Beauty Resort dla dziewczyn

Ocena gry

Pracujemy we własnym salonie spa w którym obsługujemy przychodzące do niego kobiety. Mamy kilkanaście różnych plansz do pokonania. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozbudowania naszego salonu, kupując różne maszyny do SPA.Salon Spa u Sammie

Ocena gry

Sammie właśnie otworzyła nowe ekskluzywne spa. Pomóż jej realizować zamówienia klientów, zadbaj o ich komfort. Bądź czujna, gdyż klienci bywają niecierpliwi. Każdego dnia pracy musisz zarobić określoną ilość punktów.


Zarządzanie Spa Sue

Ocena gry

Sue otworzyła nowoczesny salon SPA. Pomóż jej zarzadzać tym miejscem tak, aby zdobyła jak najwięcej wiernych miłośników i aby jak najwięcej gości chciało przybywać do jej małego urodowego światka.


SPA dla zwierząt

Ocena gry

Zwierzątkom tez należą się chwile relaksu! Te zwariowane zwierzaki mają SPA, do którego uwielbiają chodzić, żeby sobie wypocząc. Postaraj się tak zarządzać swoim salonem piękności, aby goście byli w 100% zadowoleni z oferty i pobytu.


Prowadzenie ekskluzywnego SPA

Ocena gry

Dostałeś w spadku wielkie ekskluzywne SPA. Musisz wykazać się umiejętnościami zarządzania i przeksztalcić to miejsce w jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicy! Po każdej planszy za zarobione pieniądze masz możliwość rozbudowania gabinetu. Powodzenia!


Zarządzanie SPA dla zwierząt

Ocena gry

Jako właściciel spa dla zwierząt musisz zadbac o to, aby Twoi goście byli zadowoleni z pobytu w salonie piękności. Powodzenia!


Salon Urody online

Ocena gry

Jesteś właścicielką nowego salonu piękności. Postaraj się obsługiwać swoje klientki tak, aby były zadowolone z oferty, jaką im prezentujesz i chciały zaglądać do Ciebie częściej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Spa
 • Zarządzanie SPA dla zwierząt

  Zarządzanie SPA dla zwierząt

  Oglądana: 1242 ocena: 0.00

 • Gra salon piękności SPA

  Gra salon piękności SPA

  Oglądana: 1142 ocena: 0.00

 • Zarządzanie Spa Sue

  Zarządzanie Spa Sue

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

 • Tessas Spa

  Tessas Spa

  Oglądana: 1107 ocena: 0.00

 • Zarządzanie Spa

  Zarządzanie Spa

  Oglądana: 1058 ocena: 10.00

Reklama

cookie