Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Smoki 10 gier

Uwięziona księżniczka

Ocena gry

Piękna księżniczka została uwięziona przez złego smoka! Musisz ją uratować! Twoim zadaniem jest dotarcie do celu gry i uwolnienie pięknej księżniczki z rąk tego potwora! Sterujesz strzałkami


Różnice na obrazkach

Ocena gry

Przed Tobą 2 obrazki, które przedstawiają smoki. Wydaje Ci się, że są takie same? Otóz nie! Różnią się one kilkoma szczegółami. Postaraj się je wszystkie znaleźć!


Ubieranka smoka Ruppo

Ocena gry

Przed Tobą dobry smok. ten bohater uwielbia się stroić. Pomóz mu znaleźc kreację odpowiednią na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!


Uwolnij smoka

Ocena gry

Musisz wcielić się w dobrą wróżkę i pomóc temu smokowi wyjść cało z niebezpieczeństwa, w którym się znalazł! Kieruj się ku górze od lądu, po drodze pomocne okażą się kawałki ziemi, które spadają z góry. Musisz zdobyć przy tym jak najwięcej punktów!Walka z ognistym smokiem

Ocena gry

Uwaga! Ziemia jest w niebezpieczeństwie! Została zaatakowana przez niebezpiecznego smoka! Tylko Ty możesz ocalić planetę! Strzelaj do smoka za pomocą myszki, omijaj jego ogień oraz inne przeszkody, które napotkasz na drodze. Powodzenia!


Gra Smocze Przygody

Ocena gry

Weź udział w wielkiej smoczej przygodzie. Poruszaj się bohaterem tak, aby zdobyć jak najwięcej cennych punktów, pokonaj wrogów i unikaj wszelkich niebezpieczeństw, które staną na Twojej drodze. Skoncentruj się i pokaż, że jesteś naprawdę dobrym i nieustraszonym smokiem!


Gra Atak Smoków

Ocena gry

Twojej okolicy zagraża atak niebezpiecznych smoków! Musisz rzucać w bestie płonącymi kamieniami. Im dłużej będziesz trzymał lewy przycisk myszki, tym Twój atak będzie mocniejszy. Nie daj się im pokonać, nie trać ani chwili, startuj!


Władca Smoczego Imperium

Ocena gry

Rządzisz wielki smoczym imperium. Twoim zadaniem jest jak najlepsze kierowanie swoim królestwem. Dosiądź smoka i zmierz się z niebezpieczeństwem, które czyha na Ciebie i mieszkańców Królestwa. Do dzieła!


Akcja Czerwony Smok

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać Czerwonego Smoka. Przed Tobą pojedynek z równie silnym przeciwnikiem. Masz do wyboru całą gamę broni. Nie daj się zniszczyć! Pokonaj wroga!


Stróż na opuszczonym zamku

Ocena gry

Pracujesz jako stróż na opuszczonym zamku i musisz go obronić przed atakiem bardzo niebezpiecznych smoków. Celuj w nie i strzelaj zanim zdążą Ci uciec! Daj z siebie wszystko, tu chodzi o twoje życie!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Smoki
 • Różnice na obrazkach

  Różnice na obrazkach

  Oglądana: 1903 ocena: 0.00

 • Uwięziona księżniczka

  Uwięziona księżniczka

  Oglądana: 1316 ocena: 0.00

 • Walka z ognistym smokiem

  Walka z ognistym smokiem

  Oglądana: 1075 ocena: 0.00

 • Uwolnij smoka

  Uwolnij smoka

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Gra Atak Smoków

  Gra Atak Smoków

  Oglądana: 965 ocena: 0.00

Reklama

cookie