Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Selena Gomez 10 gier

Buziaki dla Seleny

Ocena gry

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem Seleny Gomez, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Twoim zadaniem będzie przesłanie buziaka swojej idolce. Zrób to mimo róznych przeszkód, które staną na Twojej drodze!


Dekorowanie pokoju Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez właśnie kupiła nowy apartament, Nie wie jednak jeszcze jak udekorować swój pokój. Piosenkarka poprosiła Cię o pomoc. Zajmij się jej pokojem i stwórz dla niej prawdziwy mały raj. Zadbaj o każdy sczzegół wystroju jej królestwa.


Makijażystka Seleny Gomez

Ocena gry

W tej grze będziesz prywatną makijażystką samej Seleny Gomez. Wymyśl dla niej jak najpiękniejszy makijaż tak, aby olsniewała swoim wyglądem!


W garderobie Seleny Gomez

Ocena gry

Zapraszamy do garderoby Seleny Gomez! Postaraj się znaleźć jakieś szałowe kreacje i wyczaruj dla Seleny przepiękną koncertową stylizację!Stylistka Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez wybiera się na konferencję prasową. Musi wyglądać naprawdę perfekcyjnie, a Ty możesz jej w tym pomóc. Wybierz jakąś ciekawą stylizację, w której młoda gwiazdeczka będzie wyglądać olśniewająco!


Wizażystka Seleny Gomez

Ocena gry

Jesteś prywatną wizażystką Seleny Gomez. Musisz wyczarować dla niej najlepszy makijaż jaki tylko potrafisz. Wymyśl cos naprawdę oryginalnego tak, aby swoim wyglądem olśniła wszystkich, którzy ją spotkają.


Ubieranka: Ważne spotkanie Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez wybiera się dziś na bardzo ważne spotkanie. Pomóż jej ubrać się najlepiej jak potrafisz. Niech olsniewa swoim wyglądem!


Makijaż Seleny Gomez

Ocena gry

W grze masz do dyspozycji mnóstwo profesjonalnych kosmetyków. Musisz wykonać makijaż samej Selenie Gomez. Postaraj się zrobić to jak najlepiej!


Stylizowanie Seleny Gomez

Ocena gry

Od Ciebie zależy jak młoda gwiazdka będzie prezentowała się na koncercie. Zadbaj o wygląd seleny Gomez i stwórz dla niej najlepszą stylizację na świecie, niech olśniewa swoim wyglądem!


Pocałunki Seleny

Ocena gry

Selena Gomez jest bardzo zakochana. Pomóż jej pocałować swojego chlopaka tak, aby pozostała niezauważona przez przechodniów i innych gapiów. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Selena Gomez
 • W garderobie Seleny Gomez

  W garderobie Seleny Gomez

  Oglądana: 3207 ocena: 0.00

 • Dekorowanie pokoju Seleny Gomez

  Dekorowanie pokoju Seleny Gomez

  Oglądana: 2646 ocena: 10.00

 • Makijażystka Seleny Gomez

  Makijażystka Seleny Gomez

  Oglądana: 2153 ocena: 10.00

 • Buziaki dla Seleny

  Buziaki dla Seleny

  Oglądana: 1810 ocena: 0.00

 • Stylistka Seleny Gomez

  Stylistka Seleny Gomez

  Oglądana: 1251 ocena: 1.00

Reklama

cookie