Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Bajki darmowe gry dla dzieci online Sara 10 gier

Nauka przyrządzania Tiramisu

Ocena gry

Przed Tobą lekcja przyrządzania najprawdopodobniej najlepszego ciasta na świecie, czyli Tiramisu. Jeżeli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami w grze, to nauczysz się robić pyszne Tiramisu!


Salon SPA Zarządzanie Gra

Ocena gry

Zostałeś zatrudniony w salonie Spa. Musisz zająć się zarządzaniem tym miejscem. Postaraj się zająć salonem najlepiej jak potrafisz. Zadbaj, aby Twoi klienci byli zadowoleni z wizyty i chcieli wracać częściej do tego miejsca. Po każdym poziomie gry możesz wzbogacić swój salon o nowe przedmioty.


Pieczenie Banana Muffins z Sarą

Ocena gry

Zapraszamy do gotowania z Sarą! Postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz w grze, a nauczysz się piec przepyszne banana muffins. Do dzieła!


Nauka przyrządzania smakołyków z Sarą

Ocena gry

Sara ta wspaniała dziewczyna, który ma talent do gotowania. Tym razem przedstawi nam deser, którego u niej będziecie się uczyli przygotowywać. Postaraj się słuchać jej wszystkich instrukcji po to, aby wyczarować przepyszny smakołyk!Nauka Gotowania z Sarą

Ocena gry

Sara to najprawdopodobniej najlepsza kucharka na świecie! A Ty już teraz możesz poznać jej kilka receptur przyrządzania przepysznych posiłków. Wystarczy, że włączysz tę grę i przeniesiesz się w jej świat. Do dzieła!


nauka gotowania z Sarą: Posiłek z mięsa

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii gotowanie z Sarą,. Tym razem nauczycie się przyrządzać pyszne danie z mięsem. Wykonuj kolejne kroki razem z Sarą i wyczarujcie pyszny smakołyk!


Sara piecze ciasto

Ocena gry

Kolejny już raz będziemy mieli okazję gościć w kuchni gdzie gotuje wspaniała kucharka jaką jest Sara. Tym razem pomoże nam w pieczeniu. Będziemy zajmowali się pieczeniem ciasta. Postępuj wedle wskazówek w grze.


Sara gotowanie zupy

Ocena gry

Jak zapewne wiecie sara jest znana na całym świecie wspaniałą kucharką. W tej grze będzie nam pomagać przygotować kultowe danie w jej kuchni. Jeżeli będziecie postępować wedle instrukcji to z pewnością uda Wam się je przygotować.


Sara: Budka z lodami na plaży

Ocena gry

Sara otworzyła swój kącik na plaży, w którym sprzedaje lody. W każdej z plansz musimy zdobyć określoną sumę pieniędzy aby mieć możliwość awansowania do następnej rundy. powodzenia!


Stylizacja Sary

Ocena gry

Sara nie ma pomysłu na to, co może założyc na dzisiejszą imprezę. pomóż jej wyszukać odpowiednią stylizację.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Sara
 • nauka gotowania z Sarą: Posiłek z mięsa

  nauka gotowania z Sarą: Posiłek z mięsa

  Oglądana: 377 ocena: 0.00

 • Pieczenie Banana Muffins z Sarą

  Pieczenie Banana Muffins z Sarą

  Oglądana: 338 ocena: 0.00

 • Nauka Gotowania z Sarą

  Nauka Gotowania z Sarą

  Oglądana: 317 ocena: 0.00

 • Nauka przyrządzania smakołyków z Sarą

  Nauka przyrządzania smakołyków z Sarą

  Oglądana: 293 ocena: 0.00

 • Nauka przyrządzania Tiramisu

  Nauka przyrządzania Tiramisu

  Oglądana: 268 ocena: 0.00

Reklama

cookie