Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Samuraj 10 gier

Gra Samuraj

Ocena gry

Masz przyjemność w tej grze sprawdzić się jako Samuraj. Twoim zadaniem jest przeskakiwanie przez określone przedmioty. Będą one poukładane w przeróżnych kombinacjach. Mamy do wyboru mały jak i też duży skok. Mały skok to strzałka do góry, duży skok to Spacja. Powodzenia!


Walka Stick trinity

Ocena gry

Sprawdź swoich sił jako wojownik! W grze masz możliwość walki kilkoma zawodnikami. Każdy z nich posiada inną broń i możliwości do walki. Poruszasz się strzałkami, Walczysz A i S, zmieniasz zawodników po naciśnięciu przycisku: C. Czas, start!


Samuraj

Ocena gry

Samuraj w Japonii to symbol walki ze złem. W tej grze wcielasz się w jego postać i czeka na Ciebie niebezpieczna misja. Wykorzystaj styl jakiego zostałeś nauczony. Graj strzałkami oraz zadawaj ciosy i broń się: A,S,D,Q.Daj z siebie wszystko!


Prawdziwe Przygody Samuraja

Ocena gry

W grze jesteś samurajem. Musisz poruszać się po planszach i platformach. Uważaj, aby nie wpaść w żadne pułapki! Grasz strzałkami oraz Z i X oraz Spacja.Przygody Ninja

Ocena gry

Ninjaman musi być naprawdę odważnym wojownikiem. Pokaż, że i Ty możesz wicelić sie w jego postac! Stań do walki z innymi wojownikami i pokaż, że jesteś najlepszy! Sterowanie: strzałka, spacja, S,D. Powodzenia!


Ninja online

Ocena gry

Przenieś się w niesamowicie niebezpieczny świat Ninja. pełen przygód, walk i emocji! Przejdź przez trening przygotowujący i rozpocznij prawdziwą walkę o zwycięstwo!


Puzzle Kung Fu Panda online

Ocena gry

Jeżeli jestes fanem filmu animowanego Kung Fu Panda, nie możesz przegapić tej gry! Do ułożenia masz puzzle tak, aby stworzyć z nich obrazek przedstawiający sekwencję z filmu. Gotowy? więc do dzieła!


Karate pojedynek na macie

Ocena gry

Karate, to nie tylko sport, ale i prawdziwa sztuka walki! Przenieś się na matę i rozegraj prawdziwy pojedynek Karate! Wybierz swojego gracza i pokonaj rywala na macie! Grasz: strzałkami oraz Q,W,E. Daj z siebie wszystko!


SpongeBob: karate

Ocena gry

SpongeBob uwielbia sztuki walki, zwłaszcza karate. Wciel się w postać kultowego bohatera i stań do walki ze swoim przeciwnikiem. Daj z siebie wszystko! Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


Gra Walka Kung Fu

Ocena gry

Przed Tobą ważna walka Kung Fu. Wybierz swojego bohatera i stań do wielkiego pojedynku! Skoncentruj się i pokonaj przeciwnika! Walczysz A,S,D - ciosy oraz strzałki skakanie i poruszanie się. Daj z siebie wszystko!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Samuraj
 • SpongeBob: karate

  SpongeBob: karate

  Oglądana: 1062 ocena: 0.00

 • Gra Walka Kung Fu

  Gra Walka Kung Fu

  Oglądana: 943 ocena: 0.00

 • Karate pojedynek na macie

  Karate pojedynek na macie

  Oglądana: 820 ocena: 0.00

 • Gra Samuraj

  Gra Samuraj

  Oglądana: 818 ocena: 0.00

 • Prawdziwe Przygody Samuraja

  Prawdziwe Przygody Samuraja

  Oglądana: 769 ocena: 0.00

Reklama

cookie