Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Samolotowe 9 gier

Za sterami TU-95

Ocena gry

W grze zasiadasz za sterami maszyny o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów! Powodzenia!


Gra Pilotowanie samolotu

Ocena gry

Cały świat jest w niebezpieczeństwie! Oto wybuchł jeden z największych wulkanów w Europie. Nad całym lądem rozpościerają się gęste kłęby pyłu. Jako pilot samolotu musisz sterować samolotem w tak trudnych warunkach. Omijaj kłęby pyłu, a po drodze zbieraj pieniądze oraz inne bonusy. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3. Powodzenia!


Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

Ocena gry

Przed Tobą świetny symulator lotu samolotem 3 D. Jako pilot nawigujesz i kierujesz samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu. Masz określoną ilość czasu na pokonanie trasy. Sprawdź swoich sił, powodzenia!!


Scooby Doo i jego podróż samolotem

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia podróżować samolotem. Wybierz się razem z nim w taką wyprawę. Podczas lotu musi zbierzcie jak najwięcej czerwonych piłek. Czas, start!Profesja: Pilot

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych w profesji pilotów samolotu. Pokonaj określoną trasę, a po drodze zbierz wszystkie czerwone kropki. Postaraj się, aby Twój pojazd utrzymał się w powietrzu jak najdłużej. Uważaj na pułapki i przeszkody!


Atak papierowych samolotów

Ocena gry

Zabaw się w origami i zbuduj sobie samolot z papieru. Następnie tak nim steruj, abyś zestrzelił zbędne elementów, które pojawiają się na Twojej drodze. Twoją bronią są spinacze do papieru. Samolotem sterujesz za pomocą myszki. Postaraj się ukończyć grę z jak najlepszym wynikiem!


Przygody Papierowego Samolotu

Ocena gry

W tej grze musisz się wykazać niemałymi umiejętnościami! Twoim zadaniem jest pokonanie wroga za pomocą... papierowego samolotu i oczywiście swoich umiejętności. Daj z siebie wszystko!


Gra Pilotowanie Wojskowym Samolotem

Ocena gry

Ten samolot znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie! Najgorzej, że to Ty jesteś jego pilotem i musisz zadbać o przetrwanie! Poprowadzić pojazd tak, aby unikać czerwonych bomb wroga. Zbieraj po drodze zielone kamienie i niebieskie tarcze. Bądź czujny! Tu toczy się walka o Twoje życie!


Gra Pilot wojskowy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać niezwykle profesjonalnego pilota wojskowego samolotu. Twoim zadaniem jest sterowanie samolotu, który jest wyposażony w broń. Na Twojej drodze może pojawic się niebezpieczny przeciwnik! Pokonaj wroga, ocal świat przed niebezpieczeństwem! Sterujesz myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Samolotowe
 • Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

  Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

  Oglądana: 5288 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • Za sterami TU-95

  Za sterami TU-95

  Oglądana: 1000 ocena: 0.00

 • Scooby Doo i jego podróż samolotem

  Scooby Doo i jego podróż samolotem

  Oglądana: 908 ocena: 0.00

 • Gra Pilotowanie samolotu

  Gra Pilotowanie samolotu

  Oglądana: 833 ocena: 0.00

Reklama

cookie