Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Samochodziki 27 gier

Parkowanie resoraków

Ocena gry

Włącz grę i zacznij przygodę z parkowaniem. Nie jest to takie łatwe ponieważ nie możemy uszkodzić innych samochodów. Sterujemy za pomocą strzałem. Skup się i wykonaj manewr bezbłędnie.


Skoki samochodowe

Ocena gry

W tej grze nas samochód będzie skakał z rampy. Aby to uczyć musimy go odpowiednio ustawić. Wybierz odpowiednią moc myszką + lub - następnie Spacje i wystrzelić samochodzik. Powodzenia!


Resorakowy wyścig

Ocena gry

Tym razem będziemy się ścigać malutkimi samochodzikami jakimi są resoraki. Pokaż wszystkim że stać Cię na zwycięstwo. Niestety musimy bardzo uważać bo tor jest bardzo śliski. Powodzenia!


Samochodowe akrobację

Ocena gry

Ta gra to bardzo fajna zabawa. Będziemy skakać samochodami i wykonywać wiele akrobacji. Należy tak to robić by zbierać jak najwięcej punktów. W grze będziemy sterować strzałkami. Zachęcam do zabawy na stronie gratony.plKreowanie samochodu

Ocena gry

Będziemy tym razem projektować samochód. Obok znajduje się wiele części które musimy wykorzystać w tym zadaniu. Aby stworzyć fajny samochód musimy dużo kombinować. Do dzieła!


Wymarzone auto

Ocena gry

Lubisz sportowe samochody?? jeśli tak to właśnie gra dla Ciebie. Musimy przerobić zwykły samochód na sportowy wóz. Aby to zrobić trzeba go tuningować. Zobacz czy to potrafisz.


Pokoloruj samochód

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa kolorowanka która działa na wyobraźnię grającego. Należy pokolorować auto w taki sposób by nam się podobało. Obok znajduje się paleta barw. Gramy myszką.


Wyprawa Mikiego

Ocena gry

Zagraj w tą grę by poczuć się jak prawdziwy kierowca. Naszym bohaterem będzie Miki z bajki, który siedzi za sterami pojazdu. My będziemy min kierować tak by dojechał do celu. Powodzenia!


Mini samochodzik na biurku

Ocena gry

Nasz pojazd zalał się na biurku biurowym. Trasa zbudowana jest tylko z przedmiotów które się tam znajdowały. Musimy się ścigać niewielkim samochodzikiem tak aby pokonać rywala. Do dzieła!


Samochód na wyspię

Ocena gry

Ten samochód znalazł się na wyspie po to by wykonać bardzo trudne zadanie. Musimy jeździć po planszy i zbierać różne przedmioty. Za kazdy zebrany przedmiot otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Samochodziki
 • Gra Mini Samochodziki na Wyspie

  Gra Mini Samochodziki na Wyspie

  Oglądana: 1811 ocena: 0.00

 • Parkowanie resoraków

  Parkowanie resoraków

  Oglądana: 1802 ocena: 10.00

 • Angel Power online

  Angel Power online

  Oglądana: 1771 ocena: 0.00

 • Wyścig Samochodowy z kolegą

  Wyścig Samochodowy z kolegą

  Oglądana: 1760 ocena: 0.00

 • Cymbergaj

  Cymbergaj

  Oglądana: 1745 ocena: 0.00

Reklama

cookie