Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Wybieranie śmieci koparką

Ocena gry

Po kliknięciu na ikonę play przenosimy się do grania gdzie już na Was czeka koparka. Zadaniem naszym będzie ładowanie nią śmieci z morza. Postaraj się wydobyć je wszystkie. Sterujemy ramieniem koparki z użyciem myszki.


Pokoloruj koparkę

Ocena gry

Czeka na Was zestaw kolorowanek z maszynami budowlanymi gdzie na jednej z nich do pokolorowania mamy koparkę. Wybierz odpowiednie kolory i pomaluj. Masz możliwość drukowania obrazka.


Myjnia

Ocena gry

W tej grze prowadzisz myjnie samochodową . Wybierz jeden z samochodów i wprowadź brudnego na swoją myjnie . Jak najszybciej weź gąbkę w rękę i do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Szpital

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się pacjentką w szpitalu . Postaraj się dokładnie zbadać ją i jej dziecko . Zrób to delikatnie ponieważ pacjentka jest w ciąży . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Wyścig Lego

Ocena gry

Ten wyścig jest bardzo nietypowy ponieważ samochody to zwykłe pojazdy z klocków lego. Musimy wygrać wyścig by przejść do następnego etapu. Na początku wybieramy pojazd. Do dzieła!


Parkowanie resoraków

Ocena gry

Włącz grę i zacznij przygodę z parkowaniem. Nie jest to takie łatwe ponieważ nie możemy uszkodzić innych samochodów. Sterujemy za pomocą strzałem. Skup się i wykonaj manewr bezbłędnie.


Skoki samochodowe

Ocena gry

W tej grze nas samochód będzie skakał z rampy. Aby to uczyć musimy go odpowiednio ustawić. Wybierz odpowiednią moc myszką + lub - następnie Spacje i wystrzelić samochodzik. Powodzenia!


Resorakowy wyścig

Ocena gry

Tym razem będziemy się ścigać malutkimi samochodzikami jakimi są resoraki. Pokaż wszystkim że stać Cię na zwycięstwo. Niestety musimy bardzo uważać bo tor jest bardzo śliski. Powodzenia!


Samochodowe akrobację

Ocena gry

Ta gra to bardzo fajna zabawa. Będziemy skakać samochodami i wykonywać wiele akrobacji. Należy tak to robić by zbierać jak najwięcej punktów. W grze będziemy sterować strzałkami. Zachęcam do zabawy na stronie gratony.pl


Kreowanie samochodu

Ocena gry

Będziemy tym razem projektować samochód. Obok znajduje się wiele części które musimy wykorzystać w tym zadaniu. Aby stworzyć fajny samochód musimy dużo kombinować. Do dzieła!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1022 23 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 13509 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 3129 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2942 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2382 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1850 ocena: 0.00

Reklama

cookie