Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Ryby 11 gier

Gra Łowienie ryb na czas

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać rybaka i wybrałeś się właśnie na łowienie. Twoim zadaniem jest złowienie określonej ilości ryb na każdym etapie gry. Postaraj się robić to w miarę sprawnie i zdobywać jak najwięcej punktów!


Polowanie na ryby

Ocena gry

Jesteś wielką rybą. Poruszaj się po wodzie i spożywaj mniejsze ryby. Te, które możesz zjeść są pokazane w prawym dolnym rogu ekranu. Bądź czujny, nie daj się podejść wiekszym rywalom!


Ucieczka ryby

Ocena gry

W grze wcielasz się w rybę, która jest w ogromnym niebezpieczeństwie! Musisz dać z siebie wszystko i uciec przed niebezpiecznymi zbirami!


Gra Łowienie ryb

Ocena gry

Postaraj się złowić jak największą ilość ryb w jak najkrótszym czasie. Uważaj przy tym, aby nie wyłowić śmieci, gdyż to jezioro jest baaaardzo zanieczyszczone!Gra Kot i ryby

Ocena gry

Ten kot ma dobre serce i chce uratować ryby. Wcielasz się w jego rolę i używając przycisków strzałek w lewo i w prawo pozwalasz odbić się rybce w akwarium od tacy. W ten sposób pomagasz im przedostać się do jeziora. Postaraj się robić to sprawnie i szybko.


Małpka Jet Pack i jej zwariowane przygody

Ocena gry

Twoim zadaniem jest złapanie jak największej ilości bananów. Nie jest to jednak łatwe wyzwanie! Uważaj na przeszkody i pułapki!


Wielkie łowienie ryb

Ocena gry

Jeżeli Twoją pasją jest łowienie ryb, to koniecznie musisz się sprawdzić w tej grze.Postaraj się złowić ich jak najwięcej. Ale! uważaj na kraby!!


Gra Przygody Freddi\'ego

Ocena gry

Jesteś najgroźniejszą rybą w morzu. Musisz jeść mniejsze ryby od siebie. Postaraj się złapać je wszystkie. Uważaj! Unikaj tych większych!


Misja: Łowienie ryb

Ocena gry

W tej grze musisz złowić jak najwięcej ryb. Ale to nie koniec Twojego wyzwania! Zadbaj o to, aby dokonać tego w jak najkrótszym czasie!


Konkurs na łowienie ryb

Ocena gry

Jesteś rybakiem pasjonatą, ale właśnie postanowiłeś wziąć udział w rozgrywkach w łowieniu ryb. Masz ograniczony czas i w ciągu niego musisz złowić jak najwięcej ryb. Do dzieła!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ryby
 • Gra Łowienie ryb

  Gra Łowienie ryb

  Oglądana: 1366 ocena: 0.00

 • Ucieczka ryby

  Ucieczka ryby

  Oglądana: 1169 ocena: 0.00

 • Gra Łowienie ryb na czas

  Gra Łowienie ryb na czas

  Oglądana: 1163 ocena: 0.00

 • Polowanie na ryby

  Polowanie na ryby

  Oglądana: 1118 ocena: 0.00

 • Gra Kot i ryby

  Gra Kot i ryby

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

Reklama

cookie