Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Rollercoaster 19 gier

Sterowanie rollercoaster

Ocena gry

Dzisiaj będziemy pracownikami rollercoaster. Nasze zadanie będzie polegała na sterowaniu ciuchci. Musimy to zrobić tak by ludzie czuli się komfortowo.


Budowa kolejki górskiej II

Ocena gry

Nie musisz kończyć studiów jako inżynier. Już teraz możesz zacząć budowę kolejki górskiej. Zrób to tak by była najładniejsza na świecie.


Ochroniarz rollercoaster

Ocena gry

Źli ludzie zaczęli atakować na wesołe miasteczko. My dostaliśmy pracę jako ochroniarz. Stosuj się do instrukcji gry podanej podczas poszczególnych etapów. Do dzieła!


Disneyland

Ocena gry

W tej krainie czeka Cię wiele przygód. W tej grze akurat będziemy jeździć w kolejce górskiej wraz z bohaterami Disneya. Zobacz co jeszcze czeka Cie w tej grze.Budowa rollercoaster

Ocena gry

Nasze zadanie będzie tym razem bardzo trudne. Musimy zbudować bardzo złożoną konstrukcję. Poczuj się jak prawdziwy inżynier. Zapraszam do gry która uczy myślenia.


Dora na ciuchci

Ocena gry

Lubisz dobrą zabawę? to właśnie czeka Cię w tej grze. Wraz z Dorą będziemy jeździć po planszy ciuchcia. Trzeba tak nią sterować by nie wypaść z torów. Gramy strzałkami oraz muszką.


Budowa kolejki górskiej

Ocena gry

Budowa kolejki górskiej takie zadanie czeka Cię w tej grze. Musimy robić to bardzo starannie by ludzie którzy korzystają z niej byli zadowoleni z jazdy. Spróbuj wykorzystać wszystkie elementy.


Rollercoaster creator 2

Ocena gry

Naciśnij start i zacznij przygodę w budowanie Rollercoaster. Musimy to robić według instrukcji. Mamy wiele plansz do przejścia. Gdy ułożymy całość naciskamy ikonę play po czym ciuchcia sprawdzi naszą pracę.


Fineasz i Ferb budowa kolejki

Ocena gry

Przenieś się do świata Fineasza i Ferbiego z zacznij z nimi układać tor do kolejki górskiej. Musimy to robić według projektu. W tej grze gramy myszką. Zachęcam do dobrej zabawy.


Kolejka górska

Ocena gry

Widziałeś kiedyś kolejkę górską? To masz taką możliwość w tej grze. Oprócz tego czeka nasz bardzo fajna zabawa w której możemy gra sami lub z kolegą. Musimy przewozić osoby z punku a do punktu b. Gramy strzałkami, gracz drugi W oraz S.


« poprzednia 1 2 następna »

Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Rollercoaster
 • Budowanie kolejki górskiej Gra online

  Budowanie kolejki górskiej Gra online

  Oglądana: 1559 ocena: 0.00

 • Budowa rollercoaster

  Budowa rollercoaster

  Oglądana: 1327 ocena: 0.00

 • Przygoda Dory na kolejce górskiej

  Przygoda Dory na kolejce górskiej

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

 • Budowa kolejki górskiej

  Budowa kolejki górskiej

  Oglądana: 1020 ocena: 0.00

 • Budowanie Rollercoastera

  Budowanie Rollercoastera

  Oglądana: 998 ocena: 0.00

Reklama

cookie