Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Roboty 18 gier

Gra w szachy z robotem

Ocena gry

Umiesz gra szachy? jeśli tak to zacznij grać w tą grę. Pokaż robotowi że jesteś lepszy do niego. Nie jest to takie łatwe. Powodzenia!


Atak robotów

Ocena gry

Jak nam wiadomo każdy w życiu ma jakiś wrogów. Tak samo w tej grze każdy robot który nas atakuje jest naszym wrogiem. Musimy do pokonać by być najlepszym. Powodzenia!


Walka pomiędzy robotami

Ocena gry

Jesteśmy robotami i walczymy z robotami. Brzmi to dziwnie ale takie zadanie czeka nas w tej grze. Wykaż się sprytem. Sterowanie to strzałki i A,S,D. Powodzenia!


Obrona wierzy przed robotami

Ocena gry

Obrona wierzy przed robotami takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy kupować działka i ustawiać je na wierzy. Potwory są bardzo niebezpieczne więc nie możesz popełnić żadnego błędu.Stwórz robota

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników konstruktorów. Będziemy konstruować potwora z wielu elementów. Zobaczcie jaki będzie wyglądał efekt końcowy Waszej pracy. Gramy myszką.


Niebezpieczne roboty

Ocena gry

Nasze miasto jest bardzo zaatakowane przez niebezpieczne potwory. Musimy z nimi walczyć by nie zniszczyły go. Wejdź do gry by zobaczyć jakim bohaterem będziesz walczyć. Do dzieł!


Atak Robotów

Ocena gry

W grze jesteś jednym z robotów. Musisz odeprzeć atak swoich wrogów. Daj z siebie wszystko! Od tego zależy Twoja przyszłość!


Szachy: pojedynek z robotem

Ocena gry

W tej grze masz szansę sprawdzić swoje siły w umiejętności gry w szachy. Postaraj się wygrać ze swoim przeciwnikiem- robotem i zdobyć tytuł mistrza tej gry!


Piłkowy robot

Ocena gry

Ten robot wystrzelił w Ciebie arsenał swojej broni, jaką jest... piłka. Musisz zmierzyć się z przeciwnikiem, unikaj piłek, nie daj się przeciwnikowi, musi przetrwać ten atak!


Robot Farmer

Ocena gry

W grze będziesz robotem, który prowadzi własną farmę. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni z tego powodu. Zmierz się ze swoimi przeciwnikami i udowodnij, że zostałeś stworzony do prowadzenia własnego gospodarstwa.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Roboty
 • Szachy: pojedynek z robotem

  Szachy: pojedynek z robotem

  Oglądana: 1686 ocena: 0.00

 • Gra AstroBoy

  Gra AstroBoy

  Oglądana: 1250 ocena: 0.00

 • Gra w szachy z robotem

  Gra w szachy z robotem

  Oglądana: 1154 ocena: 0.00

 • Gra przygodowa: Transformers online

  Gra przygodowa: Transformers online

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Stwórz robota

  Stwórz robota

  Oglądana: 1115 ocena: 0.00

Reklama

cookie