Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Restauracja 26 gier

Dora pracuję w restauracji

Ocena gry

Na samym początku musimy poczytać instrukcję w tej grze. Dora będzie w niej kelnerem i musi cały czas chodzić do klientów. Będziemy grali myszką.


Gra Pub BBQ

Ocena gry

Jesteś menadżerem pubu BBQ. Twoim zadaniem jest takie zarządzanie lokalem, aby rozkręcić go na maxa i zdobywać nowych klientów. Po każdym wygranym etapie masz szansę rozbudować swój pub. DO dzieła!


Praca w barze z Fast Foodami

Ocena gry

Dostałeś pracę w barze z fast foodami. jak sama nazwa wskazuje musisz realizować zamówienia swoich klientów najszybciej jak potrafisz! Każdego dnia musisz zarobić także określoną ilość pieniędzy. Musisz więc dać z siebie wszystko!


Pijak w barze

Ocena gry

Ten koleś nie zna umiaru! Jest tak pijany, że ledwo siedzi prosto na krześle, a do tego wciąż pije drinki! Pomóż mu utrzymać równowagę. Sterowanie za pomocą strzałki i spacji.Restauracja Katie

Ocena gry

Pomóż Katie zająć się gośćmi w swojej nowej restauracji. Realizuj ich zamówienia i zadbaj o atmosferę w swoim lokalu. Każdego dnia musisz zarobić określoną ilość pieniędzy. Powodzenia!


Kuchenne rewolucje z Pingwinami 2

Ocena gry

To druga część gry z serii Restauracja u Pingwinów. Na pewno doskonale znasz już zasady tej gry. Postaraj się sprawnie obsługiwać swoich klientów, a odwdzięczą ci się wysokim napiwkiem!


Wizyta w cukierni

Ocena gry

Pracujesz w cukierni, do której przychodzą bardzo zniecierpliwieni goście. Musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Postaraj się, aby byli zadowoleni z zakupu i chcieli częściej do Ciebie wracać.


Praca w Rosso Restaurant

Ocena gry

Pracujesz w restauracji, która nazywa się Rosso. Musisz zająć się klientami w ten sposób, aby restauracja przynosiła duże zyski. Postaraj si realizować zamówienia klientów jak najsprawniej, tylko wtedy goście będą do Ciebie wracać.


Pingwiny i ich restauracja

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pingwinów prowadzących restaurację. Twoim zadaniem jest jak najsprawniejsze realizowanie zamówień swoich gości. Za uzbieraną kwotę możesz dokupować różne dodatki do restauracji tak, aby zachęcała nowych gości do wizyty i wciąż była lepsza i lepsza. Powodzenia!


W sushi barze

Ocena gry

W tej grze będziesz pracował w barze sushi. Twoim zadaniem jest realizowanie zamówień klientów. Musisz wykazać się sprawnością i sprytem!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Restauracja
 • Praca w barze z Fast Foodami

  Praca w barze z Fast Foodami

  Oglądana: 1688 ocena: 10.00

 • Zarządzanie barem

  Zarządzanie barem

  Oglądana: 1304 ocena: 0.00

 • Dora pracuję w restauracji

  Dora pracuję w restauracji

  Oglądana: 1233 ocena: 0.00

 • Pijak w barze

  Pijak w barze

  Oglądana: 1164 ocena: 0.00

 • Cukiernia Josie

  Cukiernia Josie

  Oglądana: 1128 ocena: 0.00

Reklama

cookie