Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Puzzle 39 gier

Puzzle Oscar 2011

Ocena gry

Kolejna odsłona Tej części puzzli . Nic tak nie pomaga dla naszego umysłu jak dobra łamigłówka . Więc nie ma na co czekać czas włożyć w to trochę wysiłku . Wystarczy myśleć i sensownie złożyć wszystko w całość . Do tego potrzebna będzie nam myszka


Składanka Puzzli

Ocena gry

Puzzle na czas ? Na punkty ? Nowe Poziomy ? Tak to wszystko znajdziemy w tej gdzie na gratony.pl . Jedyne co musimy robić to ruszyć głową i przesuwać elementy w całość . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Puzzle ze Spidermanem

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij układanie obrazka na którym znajduje się Spiderman. Naciskajmy na czerwony przycisk by pojawił się element który należy ustawić w prawidłowe miejsce. Do dzieła!


Układanka Spiderman

Ocena gry

Lubisz układać puzzle? to właśnie będziesz to robił w tej grze na gratony.pl. Układaj elementy tak by do siebie pasowały. Gramy myszką.Puzzle Bakugan

Ocena gry

Ta układanką to bardzo fajna zabawa która wymaga trochę myślenia i czasu. Należy ułożyć tak elementy by dawały jedną całość. Grze potrzebna będzie nam myszka.


Układanka Transformers

Ocena gry

Lubisz układać puzzle?? to możesz teraz to uczynić. Będziemy grać myszką którą przesuwamy elementy w odpowiednie miejsce. Zrób to jak najszybciej.


Układnie puzzli

Ocena gry

Układnie puzzli to zadanie właśnie czeka nas w tej grze. musimy ułożyć obrazek by zobaczyć co przedstawia. Mogę tylko powiedzieć że jest to postać z Transformers.


Puzzle Flinstonowie

Ocena gry

Czy już wiesz co czeka cię w tej grze?? ułóż jak najszybciej obrazek przedstawiający Flinstonów. Pokaż innym że potrafisz to uczynić.


Puzzle Krowa i kurczak

Ocena gry

Gdy włączymy grę to zobaczymy puzzle które należy ułożyć. Składają się z 25 elementów. Musimy troszkę pomyśleć by ułożyć ten obrazek przedstawiający Krowę i kurczaka.


Puzzle z Diego

Ocena gry

Lubisz układać puzzle? To koniecznie zagraj w tą grę. Musimy tak ułożyć elementy by dały nam jeden cały obrazek. Ułóż go jak najszybciej by zobaczyć co na nim jest.


Popularne gry

 • Puzzle
 • Układanka z Barbie

  Układanka z Barbie

  Oglądana: 2159 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Układanka z Hulkiem

  Układanka z Hulkiem

  Oglądana: 1792 ocena: 0.00

 • Popeye Puzzle

  Popeye Puzzle

  Oglądana: 1571 ocena: 0.00

 • Puzzle Żółwie Ninja online

  Puzzle Żółwie Ninja online

  Oglądana: 1370 ocena: 0.00

Reklama

cookie