Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Puzzle 39 gier

Układanka 2

Ocena gry

Jest to kolejna odsłona układanki . Jeśli chcesz się sprawdzić w układaniu puzzli to nie czekaj . Ta gra to idealny wybór , aby sprawdzić w sobie tą umiejętność . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Puzzle

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz poukładać puzzle . Pamiętaj , aby wszystko znalazło się na swoim miejscu . Zadanie jest proste , ale i zarazem trzeba się bardzo wysilić . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Piękna I Bestia

Ocena gry

Ułóż tą układankę . Zadanie nie jest proste . Jak to przy puzzlach musimy posiadać stoicki spokój . Więc nie czekaj i do dzieła . Postaraj się poukładać każdy element . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Puzzle Alladyn

Ocena gry

W tej grze mamy po prostu do ułożenia puzzle . Ułożone puzzle ukażą nam tak bardzo znanego Alladyna . Postaraj się ułożyć to jak najszybciej i cieszy się gotowym obrazkiem . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .Taniec Księżniczki

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest ułożenie rozsypanki , która po ułożeniu ukaże nam obrazek na , którym tańczy księżniczka . Jeszcze nigdy układanie puzzli nie było tak przyjemne . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Językowe Puzzle

Ocena gry

W tej grze , każdy z nas może wybrać swój ojczysty język . Po wybraniu języka uruchamiamy grę . Wystarczy kliknąć czerwony przycisk w lewym dolnym rogu i układać . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Puzzle Angela

Ocena gry

W tej grze będziemy układać puzzle na których zobaczymy znaną nam kotkę Angelę . Postaraj się wszystko poukładać w odpowiednim miejscu inaczej z naszej układanki będą nici .


Ruszające Kwadraty

Ocena gry

Naszym zadaniem jest wielokrotne przekręcanie kwadratów w ten sposób , aby odkryć ciekawy i nie mały obrazek . Jesteś ciekawy co się ukrywa pod obrazkiem to nie czekaj tylko do dzieła . Do tego potrzebna Ci będzie myszka .


Zambezia Puzzle

Ocena gry

W tej grze ukazana jest wspaniała bajka Zambezia . Niestety na początku gry bardzo ciężko będzie to rozszyfrować bo obrazku , ale po wykonaniu naszego zadania i ułożeniu tej rozsypanki wszystko będzie jasne . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Naśladowanie Jabłka

Ocena gry

W tej grze chodzi o to , abyśmy naśladowali kostki gdzie pojawiło się jabłko w prawym górnym rogu . Każdy błąd prowadzi nas do klęski więc do dzieła i ku bezbłędności . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Puzzle
 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2446 ocena: 0.00

 • Układanka z Barbie

  Układanka z Barbie

  Oglądana: 2435 ocena: 0.00

 • Układanka z Hulkiem

  Układanka z Hulkiem

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

 • Popeye Puzzle

  Popeye Puzzle

  Oglądana: 1863 ocena: 0.00

 • Puzzle Żółwie Ninja online

  Puzzle Żółwie Ninja online

  Oglądana: 1681 ocena: 0.00

Reklama

cookie