Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Power Rangers 10 gier

Przygody Power Rangers

Ocena gry

W grze wcielasz się w dzielnego wojownika Power Rangers. musisz uciekać przed atakującymi Cię wrogami. Stosuj do tego różne sztuczki: poślizgi i podskoki. Poruszasz się strzałkami.


Podróż na quadzie

Ocena gry

Quad, to super szybkie maszyny, które potrafią się przemieszczać nawet po najtrudniejszych terenach. Usiądź za kierownicą jednego z takich pojazdów i postaraj się przebyć całą drogę. Uważaj, bo trasa jest naprawdę trudna!


Wyzwanie power rangers

Ocena gry

Power rangers, to ekipa, której nie są straszne żadne wyzwania! tym razem musisz pokonać określoną trasę i dotrzeć do celu gry! uważaj na przeszkody!


Mityczna przygoda Power Rangers

Ocena gry

W tej grze weźmiesz udział w niebezpiecznej przygodzie razem z Power rangers. Przenosicie się do mitycznej krainy pełnej niebezpieczeństw i wrogów. Postaraj się ujść cało z tej przygody!Power Rangers - Ninja Storm

Ocena gry

Będziemy poruszali się postaciami Power Rangers. Poruszamy się po platformach gdzie będziemy skakać i zbierać przedmioty które na nich się znajdują. Jeżeli je wszystkie zbierzemy to otwierają nam się drzwi do kolejnego etapu. Graj strzałkami.


Power Rangers: pojedynek z robalami

Ocena gry

Jesteś jednym z bohaterów Power Rangers. Musisz pokonać niebezpieczne robale. Aby to zrobić sterujesz strzałkami i spacją. Powodzenia!


Motorowa przygoda z PowerRanger

Ocena gry

Przeżyj razem z bohaterem Power Ranger niesamowitą przygodę na motorze. Po drodze zbieraj tajemnicze monety. Sterowanie za pomocą strzałek. Powodzenia!


Wyścigi na skuterze Gra Power Ranger online

Ocena gry

Jako bohater Power Ranger poruszasz się na skuterze i przeżywasz niesamowite przygody. Ponadto musisz wyprzedzić po drodze wszystkich swoich przeciwników i dojechać do mety jako pierwszy. Dasz radę? Powodzenia!


Power Rangers przygoda w labiryncie

Ocena gry

Wybierz swojego bohatera Power Ranger i pokonaj z nim wyznaczoną trasę w labiryncie, na którego środku znajduje się specjalne pole, które zmienia Cię w inną postać. Twoim zadaniem jest ukończyć tę przygodę z jak najlepszym wynikiem. Musisz znaleźć klucz i pokonać wrogów. Poruszasz się strzałkami, strzelasz Spacją. Powodzenia!


Pojedynek Power Ranger

Ocena gry

Wybierz swoją postać, czyli bohatera Power Ranger, a następnie zmieniaj ją przy użyciu klawisza ctrl, walcz Spacją. Skaczesz i poruszasz się strzałkami. Jeżeli na Twojej drodze stanie jakiś wróg, to bądź uważny, musisz go pokonać!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Power Rangers
 • Wyścigi na skuterze Gra Power Ranger online

  Wyścigi na skuterze Gra Power Ranger online

  Oglądana: 1175 ocena: 0.00

 • Power Rangers przygoda w labiryncie

  Power Rangers przygoda w labiryncie

  Oglądana: 905 ocena: 0.00

 • Pojedynek Power Ranger

  Pojedynek Power Ranger

  Oglądana: 895 ocena: 0.00

 • Power Rangers - Ninja Storm

  Power Rangers - Ninja Storm

  Oglądana: 846 ocena: 0.00

 • Podróż na quadzie

  Podróż na quadzie

  Oglądana: 793 ocena: 0.00

Reklama

cookie