Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Statki darmowe gry dla dzieci online Port 7 gier

Restauracja na łodzi

Ocena gry

Właśnie dostałeś wielką starą łódź i postanowiłeś przerobić ją na restaurację. Dziś jest dzień otwarcia lokalu. Musisz przekonać mieszkańców okolicy, że podawane w twoim lokalu posiłki są naprawdę dobre. Bądź otwarty na klientów, restauracja musi przynosić zyski!


Bunzy Bonaza bistro na łodzi

Ocena gry

Bistro Bunzy Bonaza, to lokal, który znajduje się na pokładzie starej łodzi. Twoim zadaniem jest serwować posiłki klientom zgodnie z ich zamówieniami. Jesteś w kłopotach finansowych, więc musisz zadbać o kazdego swojego gościa tak, aby knajpa przyniosła w końcu zyski!


Sterowanie łodzią

Ocena gry

W grze sterujesz łodzią i musisz ją odstawić na swoje miejsce. Umieść maszynę w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.


Łódź w porcie

Ocena gry

Zamocowanie łodzi w porcie na swoim miejscu nie jest prostym zadaniem. Musisz pokazać, że nawet takie wyzwania nie są Ci straszne. Steruj łodzią, a po drodze zbierz wszystkie napotkane monety, które dadzą Ci dodatkowe punkty. Powodzenia!Gra Port Youda

Ocena gry

Jesteś właścicielem jednego z największym portów w Europie, czyli porty Youda. Zarządzaj nim, parkuj jachty i inne maszyny, klikaj na karty budowlane, aby zobaczyć kolejne dostępne budynki. Niech Twój port rozrośnie się do naprawdę dużych rozmiarów! Zadbaj o to, aby port nie stracił opinii jednego z najlepszych!


Zamocuj łódź w porcie

Ocena gry

Wieczorami, kiedy już nikt nie wypływa mniejszymi łodziami na głęboką wodę, należy te maszyny zaprowadzić na swoje miejsce w porcie. I to jest właśnie twoje zadanie! Uważaj na przeszkody, które czekają na Ciebie podczas pokonywania trasy. Bądź czujny i ostrozny- na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu!


Niebieski Port

Ocena gry

Jesteś parkingowym w Niebeiskim Porcie. Musisz parkować statki w specjalnie wyznaczonych dla nich miejscach. Uważaj, abyś w nic nie dobił, bo stracisz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Port
 • Gra Port Youda

  Gra Port Youda

  Oglądana: 1084 ocena: 0.00

 • Sterowanie łodzią

  Sterowanie łodzią

  Oglądana: 1055 ocena: 0.00

 • Łódź w porcie

  Łódź w porcie

  Oglądana: 1032 ocena: 0.00

 • Restauracja na łodzi

  Restauracja na łodzi

  Oglądana: 1014 ocena: 0.00

 • Bunzy Bonaza bistro na łodzi

  Bunzy Bonaza bistro na łodzi

  Oglądana: 936 ocena: 0.00

Reklama

cookie