Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Pojedynki 12 gier

Misje Snajperskie Foxy

Ocena gry

Razem z Foxy weź udział w snajperskiej przygodzie. Postaraj się wykonać wszystkie zlecone jej misje. Sterowanie: myszka, spacja.


Papier - nożyczki- kamień

Ocena gry

Weź udział w turnieju gry papier, nożyczki, kamień! Uważaj, bo czeka Cię lekko urozmaicona wersja tej gry. Stawka jest bardzo poważna - kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! Ocal swoje życie, uniknij śmierci!


Pojedynek Aniołów i Demonów

Ocena gry

Przed Tobą pojedynek bardzo przypominający kultowe Wormsy, ale tym razem do walki staną Anioły i demony. Sterowanie: strzałki, myszka.


Przygody Inspektora Sawanta

Ocena gry

Inspektor Sawant, to juz kultowa postać, profesjonalista, którego znają niemal wszyscy! Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami i oszustami, którzy chodzą wolno po ulicy! Nie pozwól, aby jakikolwiek rzezimieszek pozostał na wolności!Kombat Fighters

Ocena gry

Ta gra jest inspirowana grą Mortal Combat. Przed Tobą walka, któa toczy się z pomocą kart. Jednorazowo wybierasz trzy karty i starasz się przewidzieć ruchy przeciwnika. Nie daj się zwyciężyć, musisz koniecznie wygrać tę bitwę!


Pojedynek z Zombie

Ocena gry

Zombie, to złe postaci, które Cię zaatakowały. Nie możesz pozwolić, aby Cię zniszczyły. Ocal swoje życie i stań z nimi do walki! Strzelaj i odpieraj atak! Daj z siebie wsyztsko, od tego zależą Twoje dalsze losy!


Kocie potyczki

Ocena gry

W tej gierce sprawdzisz, czy to ty jesteś lepszy czy Twój kumpel. Wcielacie się w postacie dwóch kotów, którzy ze sobą walczą. Dajcie z siebie wszystko! Sterowanie: Gracz 1: klawisze A, D, W, S, G, H. Gracz 2: strzałki, klawisze O, P. Nie trać ani chwili!


Gra Walka Capoeira

Ocena gry

Coś świetnego dla wszystkich miłośników sztuki walki Capoeira! Już dziś stocz pojedynek z przeciwnikiem i pokaż mu, kto jest mistrzem Capoeira! Możliwa wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: Klawisze A,S,D,W,G,H,V,B. Gracz 2: strzałki, klawisze 2,3,4,5.


Gra Pojedynek z demonami

Ocena gry

W tej grze staniesz oko w oko z okrutnymi Zombie! Postaraj się ich unicestwić zanim oni zabiją Ciebie! Bądź czujny i atakuj Zombie, żeby one nie zaatakowały Ciebie! Zniszcz przeciwnika!


Wielki pojedynek przywódców politycznych

Ocena gry

Wybierz jednego z przywódców politycznych i stocz pojedynek z pozostałymi legendami. Czy będziesz w stanie pokonać każdego z nich? Możliwe także rozegranie pojedynku z przyjacielem, wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: klawisze A,S,W,D,J,K,L. Gracz 2: strzałki, klawisze 1,2,3.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pojedynki
 • Misje Snajperskie Foxy

  Misje Snajperskie Foxy

  Oglądana: 4652 ocena: 10.00

 • Kocie potyczki

  Kocie potyczki

  Oglądana: 3230 ocena: 0.00

 • Gra Walka Capoeira

  Gra Walka Capoeira

  Oglądana: 2126 ocena: 0.00

 • Wielki pojedynek przywódców politycznych

  Wielki pojedynek przywódców politycznych

  Oglądana: 1538 ocena: 0.00

 • Pojedynek z Zombie

  Pojedynek z Zombie

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

Reklama

cookie