Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Pojazdy 12 gier

Myjnia

Ocena gry

W tej grze prowadzisz myjnie samochodową . Wybierz jeden z samochodów i wprowadź brudnego na swoją myjnie . Jak najszybciej weź gąbkę w rękę i do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sterowanie wielkimi pojazdami

Ocena gry

W grze zasiądziesz sterami nietypowego pojazdu. Będzie to samochód na ogromnych kołach. Dzięki temu będzie mógł pokonywać wielkie przeszkody jakie staną mu na drodze. Uważaj na czołgi i niszcz wszystko na drodze. Steruj strzałkami, Spacja - odwracamy pojazd. Dokonaj prawdziwej demolki i zniszcz swoich przeciwników!


Parkowanie na ekranie

Ocena gry

W tej grze pokażesz, jak dobrze umiesz parkować samochód! Twoim zadaniem jest zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym miejscu. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Zaparkuj samochód

Ocena gry

Czy potrafisz perfekcyjnie parkować swój wóz? Dodatkową trudnością jest to, że auto stoi na plaży! Postaraj się zaparkować jak najszybciej swój pojazd!Taksówkarz online

Ocena gry

Jeżeli chciałeś chociaz raz sprawdzić się jako taksówkarz, teraz masz szansę! Rozwieź wszystkich swoich klientów do domów. Postaraj się, aby byli zadowoleni z jazdy i dotarli do celu na czas.


Kierowca wojskowego jeepa

Ocena gry

Praca w wojsku, to bardzo niebezpieczna sprawa. Jako kierowca żołnierskiego jeepa musisz wykazać się niemałym sprytem i umiejętnościami! Postaraj się unikać ataków wroga i zestrzel wszystkich swoich przeciwników! Sterujesz klawiszami: W,A,S,D, kierujesz działem :myszka, strzelanie: Spacja. Powodzenia!


Wybuchowa misja wojskowa

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie. To gra dla wszystkich o mocnych nerwach. Wcielasz się w postać kierowcy, który postanowił się podjąć samobójczej misji. Musisz w odpowiednim momencie odpalić wybuchowego jeepa. Najpierw go rozpędź później odpal. Postaraj się wypełnić swoją misję jak najlepiej potrafisz!


Górska przygoda jeepem

Ocena gry

Ta gra jest świetną opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Poruszaj się po ekstremalnie niebezpiecznych trasach górskich i zdobądź jak najwięcej punktów i poziomów gry!


Zawody MotoCross

Ocena gry

Przed Toba niebezpieczny tor do wyścigów Cross. Staniesz do rywalizacji z innymi zawodnikami? Pokaż, że jesteś mistrzem w MotoCross!


Zawody Mini Monster Truck

Ocena gry

Spróbuj swoich sił na zawodach Mini Monster Truck! Wciel się w postać kierowcy pojazdu i postaraj się pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na Twojej drodze!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pojazdy
 • Formuła 3D

  Formuła 3D

  Oglądana: 1712 ocena: 0.00

 • Parkowanie na ekranie

  Parkowanie na ekranie

  Oglądana: 1413 ocena: 0.00

 • Myjnia

  Myjnia

  Oglądana: 1054 ocena: 0.00

 • Sterowanie wielkimi pojazdami

  Sterowanie wielkimi pojazdami

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Taksówkarz online

  Taksówkarz online

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

Reklama

cookie