Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki darmowe gry dla dzieci online Plastyczne 12 gier

Piękna I Bestia Kolorowanie

Ocena gry

W tej kolorowance będziemy nadawać kolory pięknej i bestii . Nadaj im kolory jakie tylko zechcesz . W tej grze wszystko zależy od Ciebie . Wybierz kolor z palety kolorów i koloruj . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowanka Ślub

Ocena gry

W tej grze masz możliwość pokolorowania trzech obrazków ukazujących elementy ślubu . Możesz wybrać obrazek . Pamiętaj ślub to kolorowa okazja . Postaraj się to zrobić jak najlepiej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kolorowanie Samochodzika

Ocena gry

Ta kolorowanka rożni się tym od innych , że w niej kolorujemy fragment bajki znanej dla nas Auta . Na obrazku pokazana jest naprawa i wymiana kół Zygzaka Maquina . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Malowanie Tatuażu

Ocena gry

Jak to tatuaże posiadają bardzo dużo elementów , które możemy pomalować w dowolny sposób dzięki temu że po lewej stronie i na dole mamy do wyboru niesamowicie dużo kolorów dzięki czemu te tatuaże się całkiem odmienią . Do tego potrzebna będzie nam myszka .Kolorowanka Dinazaurów

Ocena gry

W tej odsłonie gry do pokolorowania mamy Dinozaury. Dinozaury można wybierać . Gra jest ciekawa ponieważ każdy dinozaur ma wiele elementów do pokolorowania ,a także jest do wyboru bardzo wiele kolorów . Do gry bardzo potrzebna jest super wyobraźnia więc jeśli ją masz to nie czekaj do dzieła Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Elementów Cyrku

Ocena gry

Śmieszne obrazki do kolorowania ? tak to dlatego , że to obrazki na których są elementy cyrku . Wystarczy pokolorować i cieszyć oko tymi wesołymi obrazkami . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Malowanie Balonów

Ocena gry

Kolejna Kolorowanka ? Nie ta gra nie jest wcale taka prosta . Musimy dobierać odpowiednie kolory do kontur poruszających się balonów , a później klikając nadać im barwę.Do tego potrzebna będzie nam myszka .


ArtPad

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz malować, to ta gra jest dla Ciebie! Masz do dyspozycji mnóstwo farb i kolorów. Postaraj się stworzyć coś naprawdę extra!


Kolorowanka z Królem Lwem

Ocena gry

Król Lew, to bohater znany chyba wszystkim dzieciom! Tym razem masz okazję mu pomóc. Postaraj się pomalować bohaterów bajki najładniej jak potrafisz.


Kolorowanka z Mikołajem

Ocena gry

Święty Mikołaj potrzebuje Twojej pomocy. Postaraj się pomalować obrazek przedstawiający bohatera najlepiej jak potrafisz!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Plastyczne
 • Bohaterki Disneya: Malowanka

  Bohaterki Disneya: Malowanka

  Oglądana: 1884 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z Królem Lwem

  Kolorowanka z Królem Lwem

  Oglądana: 1734 ocena: 0.00

 • Kolorowe farby Gra

  Kolorowe farby Gra

  Oglądana: 1698 ocena: 0.00

 • ArtPad

  ArtPad

  Oglądana: 1684 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z Mikołajem

  Kolorowanka z Mikołajem

  Oglądana: 1672 ocena: 0.00

Reklama

cookie