Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Podryw na plaży

Ocena gry

W tej grze musisz poderwać opalającą się dziewczynę. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Nie poddawaj się nawet jeżeli dziewczyna zmieni swoje miejsce położenia! Nie daj za wygraną!


Na Wyspach Bergamutach

Ocena gry

W tej wyspie jesteś posiadaczem niewielkiej wyspy, która jest dopiero na początku drogi ku rozwojowi. Postaraj się zadbać o elementy infrastruktury tak, aby wyspa rozrosła się do poważnych rozmiarów


Gotuj z faraonem

Ocena gry

Weź udział w nietypowej lekcji gotowania, którą przygotował dla Ciebie sam faraon. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie otrzymasz w grze i naucz się gotować najlepsze posiłki na świecie!


Gra Żużel Stuntbike

Ocena gry

W grze bierzesz udział w wielkich wyścigach żużlowych. Pod rampami, które będziesz musisz ominąć, znajdują się płonące przeszkody! Bądź najlepszy i zdobądź tytuł najlepszego kierowcy żużlowego!Gra Akcja Strażacka

Ocena gry

W ty mieście płoną budynki mieszkalne, a ludzie znajdujący się w nich wyskakują z płonących domów! To wielka katastrofa, którą tylko ty możesz opanować!


Wyspa Ognia

Ocena gry

Udałeś się właśnie na wielką wyprawę do Królestwa Ognia. Musisz walczyć z każdym wrogiem, którego napotkasz na swojej drodze. Zniszcz ich zanim oni zniszczą ciebie! Aby być skuteczniejszym kupuj broń, pancerze, eliksiry, używaj zaklęć. Musisz być najlepszy!


Okrutny Płomień

Ocena gry

W tej grze, to Ty jesteś złym bohaterem. Wcielasz się w postać czarnego charakteru jakim jest Płomień i musisz zapalić jak najwięcej budynków spotkanych na swojej drodze!


Gra Skalny Człowiek

Ocena gry

W grze jesteś skalnym człowiekiem. Aby przetrwać musisz przeskoczyć jak najwięcej kraterów wypełnionych gorącą lawą!


Wielka akcja ratownicza

Ocena gry

Uwaga! Zbliża się niebezpieczeństwo! W mieście nastąpiła wielka awaria w wyniku której wybuchł niebezpieczny pożar w jednym z budynków. Mieszkańcy skaczą z niego, aby uratować swoje życie. Musisz pomóc tym ludziom ocalić ich życie!


Ugaś pożar

Ocena gry

W grze będziesz miał za zadnie ugasić pożar. Postaraj się zatrzymać ogień i zabezpieczyć budynki mieszkalne! Poruszasz się za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »

Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3490 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1267 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 1182 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 1122 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 1069 ocena: 0.00

Reklama

cookie