Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Piraci 10 gier

Misje Snajperskie Foxy

Ocena gry

Razem z Foxy weź udział w snajperskiej przygodzie. Postaraj się wykonać wszystkie zlecone jej misje. Sterowanie: myszka, spacja.


Labirynt: Ukryty skarb

Ocena gry

Piraci poszukują ukrytego skarbu. Pomóż im pokonać labirynt i odnaleźć łupy.


Potyczki z piratami

Ocena gry

Szalony Bomberman ma na pieńku z Piratem! Pomóz mu ujść cało z tego pojedynku. Poruszaj się swoim bohaterem pokonując kolejne poziomy i wysadzając przeszkody bombami wodnymi. Sterowanie: strzałki, spacja.


Gra Piraci vs Ninja

Ocena gry

Teraz możesz o tym zadecydować o tym, kto jest silniejszy Ninja czy Pirat? Wybierz w kogo chcesz się wcielić i stań do walki! Udowodnij, że to Ty jesteś lepszy!Ubierz Piratkę!

Ocena gry

Piraci, to nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Postaraj się ubrać tę Piratkę tak, aby zachwyciła wszystkich na wieczornym przyjęciu!


Magiczne przygody Pirata Superbohatera

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz gry zręcznościowe, to na pewno znajdziesz w tej grze coś dla siebie. Wciel się w postać Superbohatera Pirata i pokonaj przeszkody, które napotkasz na swojej drodze. Celem gry jest zdobycie wszystkich ukrytych bogactw. Bądź czujny i niczego nie przegap!


Pojedynek Piratów z Karaibów

Ocena gry

Przed Tobą walka niemal jak z filmu. W grze sterujesz: Q , A , Z - Blokowanie. O , K , M - Atak. Spacebar - skok. Pomóż swoim Piratom wygrać niebezpieczny pojedynek!


Wielkie potyczki pirackie

Ocena gry

Nie ejst tajemnicą, że Piraci uwielbiają walkę. Przenieś się w ich świat i poczuj klimat ich życia. Stań do walki o przetrwanie. Wygrywa ta drużyna, w której przetrwa najwięcej załogi. Sterowanie: strzałki, spacja, enter. Powodzenia!


Ukryty Skarb

Ocena gry

Pomóz Piratowi odnaleźć skarb, Aby to zrobić poruszaj się zgodnie ze wskazówkami, które pojawiają się na ekranie i rozwiązuj wraz z nim różne zagadki.


Przygoda na Wyspie

Ocena gry

Na tej bezludnej wyspie podobno jest ukryty skarb. Wybierz się więc tam na wyprawę w poszukiwaniu bogactw. Bądź czujny, postaraj się znaleźć całe złoto i diamenty!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Piraci
 • Misje Snajperskie Foxy

  Misje Snajperskie Foxy

  Oglądana: 4706 ocena: 10.00

 • Przygoda na Wyspie

  Przygoda na Wyspie

  Oglądana: 1423 ocena: 0.00

 • Labirynt: Ukryty skarb

  Labirynt: Ukryty skarb

  Oglądana: 1367 ocena: 0.00

 • Wielkie potyczki pirackie

  Wielkie potyczki pirackie

  Oglądana: 980 ocena: 0.00

 • Potyczki z piratami

  Potyczki z piratami

  Oglądana: 965 ocena: 0.00

Reklama

cookie