Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Piraci z Karaibów 8 gier

Jack Sparrow

Ocena gry

Przed Tobą Jack Sparrow - żeglarz doskonały, który uwielbia morskie przygody! W grze musisz mu pomóc poruszać się po pełnej niebezpieczeństw rwącej rzece. Po drodze zbieraj przedmioty pływające po morzu. Poruszaj się po grze za pomocą strzałek.


Przygody Piratów z Karaibów

Ocena gry

Piraci z Karaibów uwielbiają przygody. Wybierz się razem z nimi w morską podróż. Uważaj na wrogów, którzy chcą Cię zniszczyć. Nie daj się im pokonać! W grze poruszasz się strzałkami, spacją strzelasz do wroga!


Stylista Johnny\'ego Deppa

Ocena gry

W grze masz szansę sprawdzić swoje sił w roli stylisty wielkiej gwiazdy, Johnny\'ego Deppa. Postaraj się dobrać mu najlepszy strój jaki mógłby sobie wymarzyć!


Rejs Czarną Perłą

Ocena gry

Czarna Perła, to legendarny okręt, który należy do Piratów z Karaibów. Sprawdź, czy potarfisz nim sterować. Bądź ostrożny, bo trasa jest bardzo niebezpieczna, uważaj na wiry oraz na swoich wrogów! W grze poruszasz się za pomocą strzałek.Ostateczne starcie: Piraci z Karaibów

Ocena gry

Gry z serii Piraci z Karaibów dostarczą Ci jak zwykle ogromnej dawki emocji i super przeżyć! Poruszasz się po planszy za pomocą strzałek, walczysz na miecze przy użyciu klawisza spacji. Pokonaj wroga, daj z siebie wszystko!


Pojedynki Piratów z Karaibów

Ocena gry

W grze czekają Cię pełne emocji pojedynki z innymi piratami! Wciel się w postać jednego z Piratów z karaibów i pokonaj wszystkich swoich wrogów. Czy jesteś gotowy do tego starcia? Sterowanie za pomocą strzałek i spacji. Powodzenia!


Piraci z Karaibów: Pojedynek na wodzie

Ocena gry

Piraci z Karaibów znowu w akcji! Wciel się w postać kapitana ich statku i ocal załogę przed niebezpieczeństwem! Pokonajcie swoich wrogów i pokażcie im, kto rządzi na morzu! Sterowanie: strzałki, strzelanie Spacja.


Przygody Piratów z Karaibów na morzu

Ocena gry

Wciel się w rolę głównych bohaterów świata Piratów z Karaibów! Stań do walki ze swoimi wrogami, pokonaj ich wszystkich i bądź najlepszy! Grasz: Q , A , Z - Blok. O , K , M - Atak. Spacebar - Skaczemy. Powodzenia, daj z siebie wszystko!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Piraci z Karaibów
 • Ostateczne starcie: Piraci z Karaibów

  Ostateczne starcie: Piraci z Karaibów

  Oglądana: 1289 ocena: 0.00

 • Pojedynki Piratów z Karaibów

  Pojedynki Piratów z Karaibów

  Oglądana: 1283 ocena: 0.00

 • Przygody Piratów z Karaibów na morzu

  Przygody Piratów z Karaibów na morzu

  Oglądana: 1196 ocena: 0.00

 • Jack Sparrow

  Jack Sparrow

  Oglądana: 1125 ocena: 0.00

 • Piraci z Karaibów: Pojedynek na wodzie

  Piraci z Karaibów: Pojedynek na wodzie

  Oglądana: 1085 ocena: 0.00

Reklama

cookie